radarodzicow

Idź do spisu treści

Menu główne

Rada Rodziców w roku szkolnym 2018/2019
przewodnicząca – Gabriela Wrona
wiceprzewodnicząca – Magdalena Pszczoła
wiceprzewodnicząca – Izabela Szukaj
skarbnik – Anna Gwiazda
sekretarz – Monika Zawada

Członkowie Rady Rodziców:
    • Sylwia Jażdżewska
    • Sylwia Żółtek
    • Katarzyna Miluszkiewicz
    • Katarzyna Miszczuk
    • Ewa Tkaczyk-Klekocińska
    • Anna Kosiorek-Gryka
    • Iwona Lewińska
    • Aleksandra Holc
    • Iryna Żmuda-Trzebiatowska
    • Beata Szynkiewicz
    • Karolina Kalisz
    • Wioleta Łączkowska
    • Agnieszka Jurkiewicz
    • Joanna Mayer
    • Monika Gradek
    • Anna Jankiewicz

Komisja rewizyjna:
    • przewodnicząca – Katarzyna Miszczuk
    • wiceprzewodnicząca – Katarzyna Miluszkiewicz
    • członek – Sylwia Jażdżewska

Terminarz spotkań Rady Rodziców:
    • 3.10.2018 r.
    • 6.11.2018 r.
    • 4.12.2018 r.
    • 5.02.2019 r.
    • 5.03.2019 r.

    • 2.04.2019 r.
    • 7.05.2019 r.
    • 4.06.2019 r.

 Regulamin Rady Rodziców >>>>>
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego