0-11a1b1c2a
2b2c2d3a3b
3c4a4b4c4d
4e5a5b5c5d
5e5f6a6b6c
6d6e3ag3bg3cg
3dg7a7b7c7d
8a8b8c8d8e
8f8ohp3ohpg

0-1
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
2.
8:55---9:40
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
3.
9:50---10:35
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
Religia
Kozłowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
j. angielski
Andrzejewska
Religia
Kozłowska
4.
10:50--11:35
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
j. angielski
Andrzejewska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
5.
11:45---12:30
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
wych przedsz
Falkowska
6.
12:40---13:25
         
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

1a
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
informatyka
Pupel
65¶
infor-wsp
Kasperowicz
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
Religia
Kozłowska
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
zaj dyd wyr
Kasperowicz
2.
8:55---9:40
j. angielski
Andrzejewska

ang-wsp
Kasperowicz
wf
Kasperowicz

wf wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
4.
10:50--11:35
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
eduk wczeszkol
Kasperowicz

edu wczsszkol-wsp
Pupel
edu wczsszkol-wsp
Pupel

eduk wczeszkol
Kasperowicz
5.
11:45---12:30
Religia
Kozłowska
j. angielski
Andrzejewska

ang-wsp
Kasperowicz
wf
Kasperowicz
wf wsp
Pupel
msala¶
gim kor
Kassner
 
6.
12:40---13:25
logopedy
Budnick
12¶
       
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

1b
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
Religia
Kozłowska
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
j. angielski
Kęska
eduk wczeszkol
Szybajło
2.
8:55---9:40
informatyka
Pupel
65¶
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
4.
10:50--11:35
eduk wczeszkol
Szybajło
Religia
Kozłowska
wf
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
eduk wczeszkol
Szybajło
5.
11:45---12:30
wf
Szybajło
msala¶
j. angielski
Kęska
gim kor
Pożarycka-Kałagaty
zaj dyd wyr
Szybajło
logopedy
Budnick
12¶
6.
12:40---13:25
         
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

1c
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
j. angielski
Kęska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
informatyka
Pupel
65¶
wf
Kaczmarska
msala¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
2.
8:55---9:40
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
4.
10:50--11:35
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
j. angielski
Kęska
10¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
Religia
Kozłowska
10¶
wf
Kaczmarska
5.
11:45---12:30
gim kor
Kassner
Religia
Kozłowska
10¶
zaj dyd wyr
Kaczmarska
10¶
logopedy
Budnick
12¶
eduk wczeszkol
Kaczmarska
10¶
6.
12:40---13:25
         
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

2a
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
wf
Geras

wf wsp
Kassner
rewalid2
Geras
18¶
wf
Geras
msala¶
wf wsp
Kassner
2.
8:55---9:40
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
rel-wsp
Geras

Religia
Kozłowska
18¶
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
4.
10:50--11:35
Religia
Kozłowska
18¶
rel-wsp
Geras
ang-wsp
FerencA
18¶
j. angielski
Jachowicz
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
edu wczsszkol-wsp
Kassner

eduk wczeszkol
Geras
18¶
5.
11:45---12:30
j. angielski
Jachowicz
18¶
ang-wsp
FerencA
gim kor
Kassner

rewalid2
Geras
18¶
rewalid1
Budnick
12¶
zaj dyd wyr
Geras
26¶
informatyka
Andrysiak
65¶
infor-wsp
Geras
eduk wczeszkol
Geras
18¶
edu wczsszkol-wsp
Kassner
6.
12:40---13:25
socjoter2
Szybajło
18¶
    rewalid1
Budnick
12¶
logopedy
Tylingo
12¶
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

2b
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
Religia
Kozłowska
16¶
rel-wsp
Hapka
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
edu wczsszkol-wsp
Hapka
16¶
eduk wczeszkol
Mielewczyk
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
2.
8:55---9:40
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
wf
Mielewczyk
msala¶
wf wsp
Hapka
wf
Mielewczyk

wf wsp
Hapka
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
4.
10:50--11:35
ang-wsp
Wielandt
16¶
j. angielski
Jachowicz

rewalid2
Hapka
26¶
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka
infor-wsp
Hapka

informatyka
Andrysiak
65¶
j. angielski
Jachowicz
16¶
ang-wsp
Wielandt
5.
11:45---12:30
socjoter2
Mielewczyk
16¶
edu wczsszkol-wsp
Hapka

eduk wczeszkol
Mielewczyk
16¶
rel-wsp
Hapka
16¶
Religia
Kozłowska
zaj dyd wyr
Mielewczyk
16¶
socjoter1
Szybajło
26¶
6.
12:40---13:25
rewalid3
Andrysiak
16¶
logopedy
Tylingo
12¶
rewalid1
Budnick
26¶
gim kor
Pożarycka-Kałagaty
   
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

2c
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
j. angielski
Andrzejewska
15¶
wf
Gibczyńska
msala¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
2.
8:55---9:40
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
3.
9:50---10:35
informatyka
Gibczyńska
65¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
4.
10:50--11:35
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
Religia
Kozłowska
15¶
wf
Gibczyńska
Religia
Kozłowska
15¶
5.
11:45---12:30
eduk wczeszkol
Gibczyńska
15¶
zaj dyd wyr
Gibczyńska
15¶
j. angielski
Andrzejewska
15¶
logopedy
Tylingo
24¶
gim kor
Pożarycka-Kałagaty
6.
12:40---13:25
         
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

2d
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
j. angielski
Andrzejewska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
j. angielski
Andrzejewska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
2.
8:55---9:40
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
Religia
Kozłowska
19¶
wf
Pigońska
msala¶
Religia
Kozłowska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
wf
Pigońska
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
4.
10:50--11:35
gim kor
Kassner
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
informatyka
Andrysiak
65¶
5.
11:45---12:30
logopedy
Tylingo
12¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
eduk wczeszkol
Pigońska
19¶
 
6.
12:40---13:25
zaj dyd wyr
Pigońska
19¶
       
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

3a
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
wf
Ryngwelska
msala¶
wf wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
wf
Ryngwelska
msala¶
wf wsp
Pożarycka-Kałagaty
rewalid2
Ryngwelska

logopedy
Tylingo
12¶
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
2.
8:55---9:40
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
4.
10:50--11:35
Religia
Gonciarz

rel-wsp
Ryngwelska
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
eduk wczeszkol
Ryngwelska

edu wczsszkol-wsp
Pożarycka-Kałagaty
5.
11:45---12:30
rewalid2
Ryngwelska
j. angielski
Wielandt

ang-wsp
FerencA
z.komp-wsp
Ryngwelska
65¶
zaj komp
Andrysiak
j. angielski
Wielandt

ang-wsp
FerencA
Religia
Gonciarz

rel-wsp
Ryngwelska
6.
12:40---13:25
  rewalid1
Budnick
26¶
zaj dyd wyr
Ryngwelska
socjoter2
Szybajło
gim kor
Pożarycka-Kałagaty
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

3b
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
zaj dyd wyr
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
Religia
Gonciarz
wf
Tylingo
2.
8:55---9:40
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
4.
10:50--11:35
eduk wczeszkol
Tylingo
eduk wczeszkol
Tylingo
zaj komp
Andrysiak
65¶
eduk wczeszkol
Tylingo
j. angielski
Andrzejewska
5.
11:45---12:30
Religia
Gonciarz
wf
Tylingo
msala¶
eduk wczeszkol
Tylingo
j. angielski
Andrzejewska
socjoter2
Szatlak
6.
12:40---13:25
rewalid2
Tylingo
gim kor
Kassner
rewalid2
Tylingo
logopedy
Tylingo
 
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

3c
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
eduk wczeszkol
Kujawa
wf
Kujawa
Religia
Gonciarz
eduk wczeszkol
Kujawa
j. angielski
Andrzejewska
2.
8:55---9:40
wf
Kujawa
msala¶
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
3.
9:50---10:35
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
4.
10:50--11:35
zaj komp
Andrysiak
65¶
j. angielski
Andrzejewska
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
Religia
Gonciarz
5.
11:45---12:30
zaj dyd wyr
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
eduk wczeszkol
Kujawa
logopedy
Tylingo
24¶
6.
12:40---13:25
      gim kor
Kassner
 
7.
13:35---14:20
         
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

4a
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
  kół mat
Jażdżewska
25s
wf
Szyszka
sala gim1
wf wsp
Sokołowski
  socjoter2
Szatlak
26¶
2.
8:55---9:40
rewalid2
Jażdżewska
25s
wychowawcza
Jażdżewska
25s
Religia
Kozłowska
71s
ang-wsp
FerencA
67¶
j. angielski
Puszcz
przyroda
Dyl
69¶
przyr-wsp
Lichucki
3.
9:50---10:35
Religia
Kozłowska
23¶
technika
Myszka
66¶
plastyka
Myszka
66¶
hist-wsp
Ł±cka
30¶
historia
Kordykiewicz
informatyka
Baprawska
77¶
infor-wsp
Andrysiak
4.
10:50--11:35
mat wsp
Winnick-Błoch

matematyka
Jażdżewska
25s
mat wsp
Winnick-Błoch
25s
matematyka
Jażdżewska
matematyka
Jażdżewska
25s
mat wsp
Winnick-Błoch
wf
Szyszka
msala¶
wf wsp
Sokołowski
j. angielski
Puszcz
67¶
ang-wsp
FerencA
5.
11:45---12:30
pol-wsp
Kasperowicz

j. polski
Zawadzińska
31¶
muzyka
Młodozeniec
33¶
ang-wsp
FerencA
67¶
j. angielski
Puszcz
pol-wsp
Kasperowicz
30¶
j. polski
Zawadzińska
mat wsp
Winnick-Błoch
25s
matematyka
Jażdżewska
6.
12:40---13:25
basen wsp
Sokołowski
basen chł
Szyszka
basen2
j. polski
Zawadzińska
31¶
pol-wsp
Kasperowicz
przyr-wsp
Lichucki
71s
przyroda
Dyl
pol-wsp
Kasperowicz
30¶
j. polski
Zawadzińska
basen dz
Szyszka
basen1
basen wsp
Sokołowski
7.
13:35---14:20
basen wsp
Sokołowski

basen chł
Szyszka
basen1
pol-wsp
Kasperowicz

j. polski
Zawadzińska
31¶
matem wyr
Jażdżewska
25s
rewalid1
Kasperowicz
30¶
basen dz
Szyszka
basen4
basen wsp
Sokołowski
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

4b
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
j. polski
Juszczak
30¶
j angielski A
FerencA
67¶
j. angielski B
Jachowicz
28¶
  przyroda
Dyl
69¶
 
2.
8:55---9:40
Religia
Kozłowska
72¶
j. polski
Juszczak
34¶
  j. angielski B
Jachowicz
28¶
j. niemiecki A
Andrzejewska
74¶
j. niemiecki B
Andrzejewska
74¶
j angielski A
FerencA
28¶
3.
9:50---10:35
plastyka
Myszka
77¶
przyroda
Dyl
69¶
j. polski
Juszczak
35¶
wf
Cyzman
sala gim1
wychowawcza
Myszka
66¶
4.
10:50--11:35
historia
Rudnicki
30¶
wf
Cyzman
msala¶
j. polski
Juszczak
35¶
j. polski
Juszczak
35¶
matematyka
Kania
25s
5.
11:45---12:30
muzyka
Młodozeniec
33¶
informatyka A
Baprawska
65¶
informatyka B
Andrysiak
77¶
matematyka
Kania
31¶
matematyka
Kania
22¶
j. niemiecki A
Andrzejewska
74¶
j. angielski B
Jachowicz
28¶
6.
12:40---13:25
matematyka
Kania
22¶
Religia
Kozłowska
71s
technika
Myszka
66¶
matem wyr
Kania
22¶
basen chł
Bodziak
basen2
basen dz
Cyzman
basen3
7.
13:35---14:20
kół mat
¦losarska
22¶
  j angielski A
FerencA
28¶
j. niemiecki B
Andrzejewska
74¶
  basen chł
Bodziak
basen2
basen dz
Cyzman
basen3
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

4c
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
  kół mat
¦losarska
27¶
    informatyka B
Baprawska
77¶
informatyka A
Andrysiak
65¶
2.
8:55---9:40
j. angielski
Jachowicz
28¶
j. polski
Zawadzińska
31¶
plastyka
Myszka
66¶
wf
Cyzman
sala gim1
j. polski
Zawadzińska
33¶
3.
9:50---10:35
wf
Cyzman
msala¶
Religia
Kozłowska
71s
j. polski
Zawadzińska
33¶
przyroda
Dyl
69¶
j. polski
Zawadzińska
33¶
4.
10:50--11:35
j. polski
Zawadzińska
31¶
matematyka
Kreft
27¶
j. angielski
Jachowicz
34¶
j. angielski
Jachowicz
72¶
wychowawcza
Zawadzińska
33¶
5.
11:45---12:30
matematyka
Kreft
28¶
basen chł
Cyzman
basen3
matematyka
Kreft
27¶
technika
Kaczkowski
67¶
Religia
Kozłowska
72¶
6.
12:40---13:25
muzyka
Młodozeniec
33¶
basen chł
Cyzman
basen3
historia
Rudnicki
30¶
basen dz
Bodziak
basen2
przyroda
Dyl
69¶
7.
13:35---14:20
    matem wyr
Kreft
27¶
basen dz
Bodziak
basen2
matematyka
Kreft
27¶
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

4d
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
Religia
Gonciarz
71s
kół mat
¦losarska
27¶
przyroda
Dyl
69¶
technika
Kaczkowski
66¶
 
2.
8:55---9:40
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
Religia
Gonciarz
71s
matematyka
¦losarska
27¶
matematyka
¦losarska
27¶
j. angielski
Jachowicz
27¶
3.
9:50---10:35
przyroda
Dyl
69¶
j. angielski
Jachowicz
67¶
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
muzyka
Młodozeniec
33¶
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
4.
10:50--11:35
matematyka
¦losarska
27¶
matematyka
¦losarska
23¶
wf
Bodziak
sala gim1
historia
Rudnicki
67¶
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
5.
11:45---12:30
informatyka B
Baprawska
77¶
informatyka A
Andrysiak
65¶
basen dz
Bodziak
basen1
basen chł
Szyszka
basen2
j. angielski
Jachowicz
28¶
plastyka
Myszka
66¶
wf
Bodziak
sala gim1
6.
12:40---13:25
matem wyr
¦losarska
31¶
basen dz
Bodziak
basen1
basen chł
Szyszka
basen2
rewalid2
Kania
24¶
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
25s
wychowawcza
Jachowicz
28¶
7.
13:35---14:20
      rewalid1
Woronkiewicz-Meyer
26¶
wdż
Zblewska
33¶
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

4e
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
matematyka
Maćkowska
23¶
kół mat
Jażdżewska
25s
matematyka
Maćkowska
23¶
matematyka
Maćkowska
23¶
 
2.
8:55---9:40
wychowawcza
Autuchiewicz
22¶
przyroda
Dyl
69¶
j. angielski
Autuchiewicz
67¶
plastyka
Myszka
77¶
historia
Rudnicki
30¶
3.
9:50---10:35
muzyka
Młodozeniec
33¶
Religia
Gonciarz
72¶
wf
Bodziak
sala gim1
informatyka
Andrysiak
65¶
zaj sport
Bodziak
sala gim2
4.
10:50--11:35
j. angielski
Autuchiewicz
74¶
j. angielski
Autuchiewicz
74¶
j. polski
Dębska
31¶
technika
Kaczkowski
74¶
wf
Bodziak
sala gim1
5.
11:45---12:30
j. polski
Dębska
30¶
matematyka
Maćkowska
23¶
Religia
Gonciarz
74¶
j. polski
Dębska
31¶
przyroda
Dyl
69¶
6.
12:40---13:25
zaj sport
Bodziak
sala gim2
j. polski
Dębska
30¶
matem wyr
Jażdżewska
25s
socjoter1
Kubiak-Jażdżewska
22¶
j. polski
Dębska
31¶
wdż
Zblewska
33¶
7.
13:35---14:20
  basen dz
Bodziak
basen1
basen chł
Cyzman
basen2
     
8.
14:25---15:10
  basen dz
Bodziak
basen1
basen chł
Cyzman
basen2
     
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

5a
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
matem wyr
Baprawska
23¶
k.szach
Suchacki
26¶
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
geografia
Lichucki
71s
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
2.
8:55---9:40
historia
Juszczak
30¶
j. angielski
Puszcz
67¶
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
informatyka
Andrysiak
65¶
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
34¶
3.
9:50---10:35
wychowawcza
Baprawska
24¶
muzyka
Młodozeniec
33¶
biologia
Dyl
69¶
j. angielski
Puszcz
67¶
wf dz
Sokołowski
msala¶
wf ch
Serafin
sala gim1
4.
10:50--11:35
plastyka
Myszka
69¶
matematyka
Baprawska
23¶
matematyka
Baprawska
23¶
matematyka
Baprawska
25s
matematyka
Baprawska
23¶
5.
11:45---12:30
Religia
Kozłowski
72¶
wf dz
Sokołowski
wf ch
Serafin
sala gim2
Religia
Kozłowski
72¶
basen dz
Sokołowski
basen1
wdż
Zawadzińska
33¶
6.
12:40---13:25
j. angielski
Puszcz
67¶
technika
Myszka
66¶
historia
Juszczak
35¶
basen dz
Sokołowski
basen3
kół mat
Kreft
27¶
7.
13:35---14:20
    basen chł
Serafin
basen3
   
8.
14:25---15:10
    basen chł
Serafin
basen1
   
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

5b
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
wychowawcza
Dyl
69¶
Religia
Gonciarz
72¶
  j. angielski
Jachowicz
28¶
j. angielski
Jachowicz
30¶
2.
8:55---9:40
wdż
Zawadzińska
35¶
muzyka
Młodozeniec
33¶
biologia
Dyl
69¶
geografia
Lichucki
71s
Religia
Gonciarz
72¶
3.
9:50---10:35
historia
Rudnicki
30¶
matematyka
Kreft
27¶
informatyka
Andrysiak
65¶
plastyka
Myszka
72¶
historia
Rudnicki
30¶
4.
10:50--11:35
j. polski
Rudnicka
34¶
wf dz
Sokołowski
sala gim1
wf ch
Bodziak
sala gim2
technika
Myszka
66¶
j. polski
Rudnicka
34¶
j. polski
Rudnicka
28¶
5.
11:45---12:30
wf dz
Sokołowski
sala gim1
wf ch
Bodziak
sala gim2
j. angielski
Jachowicz
28¶
j. polski
Rudnicka
34¶
j. polski
Rudnicka
34¶
matematyka
Kreft
27¶
6.
12:40---13:25
matematyka
Kreft
27¶
  basen chł
Bodziak
basen1
basen dz
Sokołowski
basen2
matematyka
Kreft
27¶
kół mat
Kreft
27¶
7.
13:35---14:20
    basen chł
Bodziak
basen1
basen dz
Sokołowski
basen4
matem wyr
Kreft
27¶
 
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

5c
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
matem wyr
Jażdżewska
25s
muzyka
Młodozeniec
33¶
    wdż
Zawadzińska
33¶
2.
8:55---9:40
Religia
Gonciarz
71s
wychowawcza
Andrzejewska
30¶
informatyka B
Baprawska
77¶
informatyka A
Andrysiak
65¶
biologia
Dyl
69¶
j. polski
Gawin
35¶
3.
9:50---10:35
matematyka
Jażdżewska
25s
j. polski
Gawin
34¶
historia
Rudnicki
30¶
j. polski
Gawin
31¶
j angielski A
Andrzejewska
71s
j. angielski B
Puszcz
67¶
4.
10:50--11:35
wf ch
Cyzman
sala gim1
wf dz
Szyszka
msala¶
Religia
Gonciarz
71s
j. polski
Gawin
30¶
geografia
Lichucki
31¶
plastyka
Myszka
66¶
5.
11:45---12:30
technika
Myszka
66¶
matematyka
Jażdżewska
25s
matematyka
Jażdżewska
25s
historia
Rudnicki
27¶
wf dz
Szyszka
wf ch
Cyzman
6.
12:40---13:25
j. polski
Gawin
35¶
j angielski A
Andrzejewska
74¶
j. angielski B
Puszcz
67¶
j. angielski B
Puszcz
67¶
j angielski A
Andrzejewska
28¶
basen dz
Szyszka
basen1
matematyka
Jażdżewska
25s
7.
13:35---14:20
    basen chł
Cyzman
basen2
basen dz
Szyszka
basen1
kół mat
Jażdżewska
25s
8.
14:25---15:10
    basen chł
Cyzman
basen2
   
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

5d
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
technika
Myszka
77¶
matem wyr
Winnick-Błoch
22¶
  j. polski
Rudnicka
35¶
historia
Rudnicki
28¶
2.
8:55---9:40
plastyka
Myszka
77¶
matematyka
Winnick-Błoch
22¶
wdż
Zawadzińska
33¶
Religia
Gonciarz
72¶
j. angielski
Puszcz
67¶
3.
9:50---10:35
matematyka
Winnick-Błoch
22¶
wf dz
Cyzman
msala¶
wf ch
Serafin
sala gim2
wychowawcza
Winnick-Błoch
23¶
historia
Rudnicki
34¶
geografia
Lichucki
72¶
4.
10:50--11:35
j. angielski
Puszcz
67¶
j. angielski
Puszcz
67¶
Religia
Gonciarz
71s
wf ch
Serafin
sala gim1
wf dz
Cyzman
sala gim2
matematyka
Winnick-Błoch
22¶
5.
11:45---12:30
basen dz
Cyzman
basen2
basen chł
Serafin
basen1
biologia
Dyl
69¶
matematyka
Winnick-Błoch
22¶
muzyka
Młodozeniec
33¶
j. polski
Rudnicka
34¶
6.
12:40---13:25
basen dz
Cyzman
basen1
basen chł
Serafin
basen3
j. polski
Rudnicka
27¶
informatyka
Andrysiak
65¶
j. polski
Rudnicka
34¶
kół mat
Kreft
27¶
7.
13:35---14:20
    j. polski
Rudnicka
34¶
   
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

5e
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
  wdż
Zawadzińska
35¶
plastyka
Myszka
66¶
informatyka
Andrysiak
65¶
matem wyr
¦losarska
27¶
2.
8:55---9:40
  j angielski A
Jachowicz
28¶
j. angielski B
Autuchiewicz
66¶
historia
Rudnicki
30¶
j. polski
Gawin
22¶
wf ch
Serafin
sala gim2
wf dz
Szyszka
msala¶
3.
9:50---10:35
j angielski A
Jachowicz
28¶
j. angielski B
Autuchiewicz
31¶
matematyka
¦losarska
22¶
matematyka
¦losarska
27¶
j angielski A
Jachowicz
28¶
j. angielski B
Autuchiewicz
74¶
j. polski
Gawin
35¶
4.
10:50--11:35
j. polski
Gawin
66¶
muzyka
Młodozeniec
33¶
biologia
Dyl
69¶
wychowawcza
¦losarska
27¶
j. polski
Gawin
35¶
5.
11:45---12:30
matematyka
¦losarska
25s
j. polski
Gawin
35¶
basen dz
Szyszka
basen1
wf ch
Serafin
sala gim2
wf dz
Szyszka
sala gim1
matematyka
¦losarska
23¶
6.
12:40---13:25
Religia
Gonciarz
72¶
Religia
Gonciarz
72¶
basen dz
Szyszka
basen3
historia
Rudnicki
67¶
geografia
Lichucki
71s
7.
13:35---14:20
basen chł
Serafin
basen2
technika
Myszka
66¶
    kół mat
Jażdżewska
25s
8.
14:25---15:10
basen chł
Serafin
basen2
       
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

5f
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
    rewalid1
¦losarska
27¶
matematyka
¦losarska
25s
socjoter2
Kubiak-Jażdżewska
29¶
2.
8:55---9:40
matem wyr
¦losarska
26¶
matematyka
¦losarska
27¶
Religia
Gonciarz
74¶
j. polski
Rudnicka
34¶
wf ch
Serafin
sala gim2
wf dz
Bodziak
sala gim1
3.
9:50---10:35
matematyka
¦losarska
27¶
j. angielski
Andrzejewska
74¶
j. angielski
Andrzejewska
74¶
wdż
Królak
23¶
j. polski
Rudnicka
31¶
4.
10:50--11:35
biologia
Dyl
69¶
technika
Myszka
65¶
matematyka
¦losarska
27¶
wychowawcza
Bodziak
28¶
historia
Rudnicki
30¶
5.
11:45---12:30
j. polski
Rudnicka
34¶
Religia
Gonciarz
72¶
historia
Rudnicki
30¶
wf dz
Bodziak
msala¶
wf ch
Serafin
sala gim2
geografia
Lichucki
71s
6.
12:40---13:25
j. polski
Rudnicka
34¶
muzyka
Młodozeniec
33¶
j. polski
Rudnicka
34¶
informatyka
Andrysiak
65¶
j. angielski
Andrzejewska
74¶
7.
13:35---14:20
basen dz
Bodziak
basen4
basen chł
Serafin
basen2
  ang wyr
Puszcz
67¶
  plastyka
Myszka
66¶
8.
14:25---15:10
basen dz
Bodziak
basen1
basen chł
Serafin
basen2
       
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

6a
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
wychowawcza
Gawin
35¶
Religia
Kozłowski
74¶
matem wyr
Baprawska
25s
wdż
Królak
30¶
j. polski
Ł±cka
31¶
pol-wsp
Gawin
2.
8:55---9:40
wf ch
Serafin
sala gim2
wf dz
Cyzman
sala gim1
wf wsp
Sokołowski
wf dz
Cyzman
sala gim1
wf ch
Serafin
sala gim2
wf wsp
Sokołowski
j. polski
Ł±cka
31¶
pol-wsp
Gawin
muzyka
Młodozeniec
33¶
hisispo-wsp
Ł±cka
31¶
hist i społ
Juszczak
3.
9:50---10:35
j. polski
Ł±cka
34¶
pol-wsp
Gawin
mat wsp
Winnick-Błoch

matematyka
Baprawska
23¶
j. polski
Ł±cka
31¶
pol-wsp
Gawin
przyroda
Opar
przyr-wsp
Lichucki
71s
j. angielski
FerencA
28¶
ang-wsp
Wielandt
4.
10:50--11:35
Religia
Kozłowski
71s
zaj techniczne
Kaczkowski
66¶
j. angielski
FerencA
ang-wsp
Wielandt
74¶
j. polski
Ł±cka
30¶
pol-wsp
Gawin
przyr-wsp
Lichucki
71s
przyroda
Opar
5.
11:45---12:30
hisispo-wsp
Ł±cka

hist i społ
Juszczak
27¶
plastyka
Myszka
66¶
wf dz
Cyzman
wf ch
Serafin
sala gim2
wf wsp
Sokołowski
54g
mat wsp
Winnick-Błoch

matematyka
Baprawska
23¶
zaj komp
Baprawska
77¶
z.komp-wsp
Andrysiak
6.
12:40---13:25
matematyka
Baprawska
25s
mat wsp
Winnick-Błoch
j. polski
Ł±cka
34¶
pol-wsp
Gawin
mat wsp
Winnick-Błoch

matematyka
Baprawska
23¶
j. angielski
FerencA
28¶
ang-wsp
Wielandt
matematyka
Baprawska
23¶
mat wsp
Winnick-Błoch
7.
13:35---14:20
kół mat
Kreft
27¶
rewalid1
Winnick-Błoch
30¶
rewalid2
Gawin
34¶
rewalid3
Ł±cka
33¶
przyroda
Opar
69¶
przyr-wsp
Lichucki
wf ch
Serafin
sala gim2
wf dz
Cyzman
msala¶
wf wsp
Sokołowski
rewalid1
Winnick-Błoch
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

6b
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
wf dz
Cyzman
sala gim1
wf ch
Serafin
sala gim2
wf ch
Serafin
sala gim2
wf dz
Cyzman
sala gim1
Religia
Kozłowski
72¶
muzyka
Młodozeniec
33¶
przyroda
Dyl
67¶
2.
8:55---9:40
zaj techniczne
Kaczkowski
74¶
wychowawcza
FerencA
74¶
hist i społ
Juszczak
35¶
wdż
Królak
30¶
zaj komp
Andrysiak
65¶
3.
9:50---10:35
Religia
Kozłowski
72¶
j. angielski
FerencA
28¶
matematyka
Kania
22¶
j. angielski
FerencA
25s
matematyka
Kania
22¶
4.
10:50--11:35
j. polski
Ł±cka
33¶
przyroda
Dyl
69¶
j. polski
Ł±cka
72¶
matematyka
Kania
23¶
j. polski
Ł±cka
31¶
5.
11:45---12:30
matematyka
Kania
22¶
j. polski
Ł±cka
31¶
przyroda
Dyl
69¶
j. polski
Ł±cka
28¶
j. polski
Ł±cka
31¶
6.
12:40---13:25
hist i społ
Juszczak
30¶
matematyka
Kania
23¶
wf dz
Cyzman
msala¶
wf ch
Serafin
sala gim2
wf dz
Cyzman
msala¶
wf ch
Serafin
sala gim2
plastyka
Myszka
66¶
7.
13:35---14:20
j. angielski
FerencA
28¶
matem wyr
Kania
25s
kół mat
¦losarska
23¶
     
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

6c
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
zaj techniczne
Kaczkowski
67¶
przyroda
Dyl
69¶
wf dz
Bodziak
sala gim2
wf ch
Szyszka
sala gim1
wf dz
Bodziak
sala gim1
wf ch
Szyszka
sala gim2
2.
8:55---9:40
przyroda
Dyl
69¶
Religia
Kozłowski
72¶
wf dz
Bodziak
sala gim1
wf ch
Szyszka
sala gim2
wf dz
Bodziak
msala¶
wf ch
Szyszka
sala gim2
matematyka
Suchacki
25s
3.
9:50---10:35
j. angielski
Wielandt
74¶
j. angielski
Wielandt
31¶
Religia
Kozłowski
71s
j. polski
Juszczak
35¶
j. polski
Juszczak
27¶
4.
10:50--11:35
j. polski
Juszczak
35¶
j. polski
Juszczak
34¶
matematyka
Suchacki
22¶
matematyka
Suchacki
22¶
przyroda
Dyl
69¶
5.
11:45---12:30
matematyka
Suchacki
23¶
j. polski
Juszczak
34¶
j. polski
Juszczak
35¶
hist i społ
Juszczak
35¶
plastyka
Myszka
66¶
6.
12:40---13:25
wychowawcza
Suchacki
23¶
matematyka
Suchacki
25s
j. angielski
Wielandt
74¶
muzyka
Młodozeniec
66¶
 
7.
13:35---14:20
kół mat
Suchacki
25s
hist i społ
Juszczak
30¶
zaj komp 2
Baprawska
77¶
zaj komp 1
Andrysiak
65¶
   
8.
14:25---15:10
matem wyr
Suchacki
25s
       
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

6d
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
Religia
Kozłowski
72¶
j. polski
Gawin
34¶
j. polski
Gawin
35¶
j. polski
Gawin
34¶
przyroda
Lichucki
69¶
2.
8:55---9:40
muzyka
Młodozeniec
33¶
j. polski
Gawin
Religia
Kozłowski
72¶
zaj techniczne
Kaczkowski
66¶
plastyka
Myszka
66¶
3.
9:50---10:35
wf ch
Sokołowski
sala gim1
wf dz
Serafin
sala gim2
hist i społ
Juszczak
35¶
matematyka
Suchacki
25s
matematyka
Suchacki
23¶
matematyka
Suchacki
25s
4.
10:50--11:35
matematyka
Suchacki
22¶
wychowawcza
Gawin
35¶
wf dz
Serafin
msala¶
wf ch
Sokołowski
sala gim2
j. angielski
FerencA
26¶
hist i społ
Juszczak
27¶
5.
11:45---12:30
j. polski
Gawin
35¶
matematyka
Suchacki
22¶
przyroda
Lichucki
71s
przyroda
Lichucki
71s
wf dz
Serafin
msala¶
wf ch
Sokołowski
sala gim2
6.
12:40---13:25
j. angielski
FerencA
28¶
wf ch
Sokołowski
sala gim1
wf dz
Serafin
sala gim2
j. angielski
FerencA
27¶
  j. polski
Gawin
34¶
7.
13:35---14:20
kół mat
Suchacki
25s
zaj komp 2
Andrysiak
65¶
zaj komp 1
Baprawska
77¶
     
8.
14:25---15:10
  matem wyr
Suchacki
25s
     
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

6e
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
muzyka
Młodozeniec
33¶
socjoter2
Kubiak-Jażdżewska
29¶
  j. angielski
Puszcz
67¶
wychowawcza
Juszczak
35¶
2.
8:55---9:40
Religia
Kozłowski
67¶
matematyka
Baprawska
23¶
hist i społ
Kordykiewicz
25s
matematyka
Baprawska
23¶
matematyka
Baprawska
23¶
3.
9:50---10:35
j. polski
Juszczak
35¶
Religia
Kozłowski
30¶
wf dz
Sokołowski
msala¶
wf ch
Szyszka
sala gim2
wf ch
Szyszka
sala gim2
wf dz
Sokołowski
msala¶
przyroda
Opar
69¶
4.
10:50--11:35
matematyka
Baprawska
23¶
zaj komp
Andrysiak
77¶
zaj techniczne
Kaczkowski
33¶
przyroda
Opar
71s
wf dz
Sokołowski
msala¶
wf ch
Szyszka
sala gim2
5.
11:45---12:30
j. angielski
Puszcz
67¶
j. angielski
Puszcz
67¶
matematyka
Baprawska
23¶
hist i społ
Kordykiewicz
25s
j. polski
Juszczak
30¶
6.
12:40---13:25
plastyka
Myszka
66¶
j. polski
Juszczak
35¶
przyroda
Opar
69¶
j. polski
Juszczak
35¶
 
7.
13:35---14:20
kół mat
Kreft
27¶
matem wyr
Baprawska
23¶
rewalid1
Winnick-Błoch
30¶
wf ch
Szyszka
sala gim2
wf dz
Sokołowski
msala¶
j. polski
Juszczak
35¶
j. polski
Juszczak
35¶
 
8.
14:25---15:10
    rewalid1
Winnick-Błoch
25s
   
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

3ag
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
wos
Rudnicki
74g
historia
Kordykiewicz
74g
j. polski
Zawadzińska
73g
j. polski
Zawadzińska
52g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Pliszka
msg
2.
8:55---9:40
matematyka
StankeS
54g
matfiz
StankeS
54g
matematyka
StankeS
54g
j. polski
Zawadzińska
52g
j angielski A
Autuchiewicz
56g
j. angielski B
Marasz
3.
9:50---10:35
Religia
Pintos
69g
j angielski A
Autuchiewicz
53g
informatyka B
Terlecki
50g
j. niemiecki
Polak
49g
j. hiszpański
Górska
13g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Pliszka
msg
matematyka
StankeS
54g
4.
10:50--11:35
geografia
Gleb
76g
matematyka
StankeS
54g
plastyka
Maćkowska
57g
historia
Kordykiewicz
74g
Religia
Pintos
70g
5.
11:45---12:30
j angielski A
Autuchiewicz
49g
j. angielski B
Marasz
14g
edu dla bezp
Kaczkowski
12g
wf ch
Dowksza
h2g
wf dz
Pliszka
h3g
j. hiszpański
Górska
13g
j. niemiecki
Polak
49g
muzyka
Młodozeniec
12g
6.
12:40---13:25
zaj techniczne
Kaczkowski
12g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Pliszka
msg
j. angielski B
Marasz
53g
informatyka A
Terlecki
50g
fizyka
StankeI
75g
kgeograf
Gleb
76g
7.
13:35---14:20
j. polski
Zawadzińska
70g
biologia
Grze¶kowiak
53g
bilochem
Grze¶kowiak
56g
chemia
Grze¶kowiak
56g
 
8.
14:25---15:10
j. polski
Zawadzińska
70g
    wychowawcza
Grze¶kowiak
56g
 
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

3bg
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
matematyka
¦losarska
54g
j angielski A
Kęska
57g
edu dla bezp
Kaczkowski
13g
wos
Rudnicki
75g
plastyka
Maćkowska
52g
2.
8:55---9:40
wychowawcza
Kęska
14g
j. hiszpański
Górska
13g
informatyka B
Terlecki
50g
chemia
Cichowski
48g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Jarosz
h2g
wf ch
Dowksza
msg
wf dz
Jarosz
h1g
3.
9:50---10:35
biologia
Grze¶kowiak
48g
j. polski
Zawadzińska
69g
Religia
Pintos
69g
j. polski
Zawadzińska
70g
geografia
Gleb
76g
4.
10:50--11:35
wf dz
Jarosz
h2g
wf ch
Dowksza
h3g
j. polski
Zawadzińska
69g
informatyka A
Terlecki
50g
j. angielski B
Kęska
69g
j. polski
Zawadzińska
70g
matematyka
¦losarska
52g
5.
11:45---12:30
j. niemiecki
Bill
57g
j angielski A
Kęska
12g
historia
Kamiński
52g
historia
Kamiński
52g
Religia
Pintos
69g
fizyka
StankeI
75g
6.
12:40---13:25
j. polski
Zawadzińska
70g
matematyka
¦losarska
49g
wf ch
Dowksza
h2g
wf dz
Jarosz
h3g
matematyka
¦losarska
73g
muzyka
Młodozeniec
12g
7.
13:35---14:20
j. angielski B
Kęska
57g
j angielski A
Kęska
57g
j. hiszpański
Górska
13g
j. angielski B
Kęska
57g
zaj techniczne
Kaczkowski
12g
j. niemiecki
Bill
14g
8.
14:25---15:10
         
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

3cg
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
Religia
Pintos
69g
wf ch
Jarosz
h1g
wf dz
Sokołowska
h2g
j. polski
Rudnicka
72g
matfiz
Jażdżewska
73g
j. polski
Rudnicka
72g
2.
8:55---9:40
j. polski
Rudnicka
72g
j. niemiecki A
Zblewska
14g
j. niemiecki B
Bill
49g
j. hiszpański
Górska
13g
Religia
Pintos
69g
chemia
Grze¶kowiak
56g
geografia
Gleb
76g
3.
9:50---10:35
j. polski
Rudnicka
72g
j angielski A
Górska
13g
j. angielski B
Zblewska
14g
matematyka
Jażdżewska
73g
plastyka
Maćkowska
48g
muzyka
Młodozeniec
12g
4.
10:50--11:35
fizyka
StankeI
75g
j. polski
Rudnicka
72g
biologia
Grze¶kowiak
56g
j. angielski B
Zblewska
14g
bilochem
Grze¶kowiak
56g
matematyka
Jażdżewska
73g
5.
11:45---12:30
j angielski A
Górska
13g
informatyka B
Terlecki
50g
wychowawcza
Rudnicka
72g
wf ch
Jarosz
msg
wf dz
Sokołowska
h1g
matematyka
Jażdżewska
73g
kgeograf
Gleb
76g
j. angielski B
Zblewska
14g
6.
12:40---13:25
j. angielski B
Zblewska
53g
informatyka A
Terlecki
50g
historia
Kamiński
53g
wdż
Królak
72g
historia
Kamiński
52g
wf dz
Sokołowska
msg
wf ch
Jarosz
h1g
7.
13:35---14:20
wf dz
Sokołowska
msg
wf ch
Jarosz
sala gim1
matematyka
Jażdżewska
73g
j. niemiecki A
Zblewska
14g
j. niemiecki B
Bill

j. hiszpański
Górska
13g
j angielski A
Górska
13g
j. angielski B
Zblewska
14g
wos
Rudnicki
74g
8.
14:25---15:10
edu dla bezp
Kaczkowski
12g
zaj dyd wyr
Jażdżewska
72g
  zaj techniczne
Kaczkowski
12g
 
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

3dg
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
wf dz
Jarosz
h1g
wf ch
Sokołowska
h2g
wychowawcza
Polak
49g
Religia
Pintos
69g
Religia
Pintos
74g
biologia
Cichowski
48g
2.
8:55---9:40
plastyka
Maćkowska
57g
j. angielski B
Kęska
53g
j. niemiecki A
Polak
48g
muzyka
Młodozeniec
12g
j angielski A
Kęska
57g
informatyka B
Terlecki
50g
j. polski
Wyrowiński
71g
3.
9:50---10:35
j angielski A
Kęska
57g
j. niemiecki B
Polak
49g
matematyka
StankeS
54g
j. polski
Wyrowiński
71g
wf dz
Jarosz
h2g
wf ch
Sokołowska
h3g
j. niemiecki B
Polak
49g
j angielski A
Kęska
57g
4.
10:50--11:35
j. angielski B
Kęska
57g
j. niemiecki A
Polak
49g
wf dz
Jarosz
h1g
wf ch
Sokołowska
h2g
matematyka
StankeS
54g
j. angielski B
Kęska
57g
informatyka A
Terlecki
50g
matematyka
StankeS
54g
5.
11:45---12:30
matematyka
StankeS
54g
chemia
Cichowski
48g
wdż
Królak
53g
j. polski
Wyrowiński
71g
wf dz
Jarosz
h1g
wf ch
Sokołowska
h2g
6.
12:40---13:25
j. polski
Wyrowiński
71g
fizyka
StankeI
75g
historia
Kamiński
52g
zaj techniczne
Kaczkowski
12g
wos
Rudnicki
74g
7.
13:35---14:20
j. polski
Wyrowiński
71g
polski dodatkowy
Wyrowiński
71g
ratow
Kaczkowski
12g
historia
Kamiński
52g
geografia
Gleb
76g
8.
14:25---15:10
    edu dla bezp
Kaczkowski
12g
   
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

7a
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
geografia
Gleb
76g
geog-wsp
Lichucki
niem-wsp
Zblewska

j. niemiecki B
Bill
14g
rewalid1
Bauch
12g
rewalid4
Ł±cka
76g
matematyka
Suchacka
mat wsp
Kania
54g
iskf
StankeI
75g
j. polski
Ł±cka
71g
pol-wsp
Woronkiewicz-Meyer
muzyka
Młodozeniec
12g
2.
8:55---9:40
wf ch
Gibczyński
h1g
wf dz
Jarosz
h2g
wychowawcza
Ł±cka
70g
wdż
Królak
74g
matematyka
Suchacka
54g
mat wsp
Kania

iskm
Bauch
79g
chemia
Cichowski
48g
chem-wsp
Grze¶kowiak

iskm
Bauch
79g
3.
9:50---10:35
biologia
Opar
56g
biol-wsp
Lichucki
hist-wsp
Ł±cka

historia
Kamiński
52g
j. angielski
Puszcz
14g
ang-wsp
Wielandt
informatyka A
Terlecki
50g
informatyka B
Kreft
51g
infor-wsp
Kozłowski
wf dz
Jarosz
h2g
wf ch
Gibczyński
h3g
4.
10:50--11:35
chem-wsp
Grze¶kowiak
48g
chemia
Cichowski

iskm
Bauch
79g
pol-wsp
Woronkiewicz-Meyer

j. polski
Ł±cka
71g
geografia
Gleb
76g
geog-wsp
Lichucki
ang-wsp
Wielandt

j. angielski
Puszcz
12g
Religia
Kozłowski
69g
5.
11:45---12:30
fizyka
StankeI
75g
fizyk-wsp
Lichucki

iskc
Cichowski
53g
matematyka
Suchacka
53g
mat wsp
Kania

iskm
Bauch
79g
j. polski
Ł±cka
71g
pol-wsp
Woronkiewicz-Meyer
wf dz
Jarosz
h1g
wf ch
Gibczyński
h2g
ang-wsp
Wielandt

j. angielski
Puszcz
71g
6.
12:40---13:25
j. polski
Ł±cka
72g
pol-wsp
Woronkiewicz-Meyer
wf dz
Jarosz
h2g
wf ch
Gibczyński
h3g
j. polski
Ł±cka
71g
pol-wsp
Woronkiewicz-Meyer
plastyka
Myszka
48g
matematyka
Suchacka
73g
mat wsp
Kania

iskf
StankeI
75g
7.
13:35---14:20
j. niemiecki B
Bill
14g
niem-wsp
Zblewska

rewalid1
Bauch
53g
fizyka
StankeI
75g
fizyk-wsp
Lichucki
historia
Kamiński
54g
hist-wsp
Ł±cka
52g
Religia
Kozłowski
69g
rewalid4
Ł±cka
72g
matem wyr
Kania
54g
8.
14:25---15:10
kół mat
Kania
53g
ang wyr
Puszcz
49g
biologia
Opar
56g
biol-wsp
Lichucki
rewalid3
Kania

j. niemiecki A
Zblewska
14g
iskc
Cichowski
48g
j. niemiecki A
Zblewska
14g
rewalid2
Woronkiewicz-Meyer
 
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

7b
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
matem wyr
StankeS
73g
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
70g
j. angielski
Wielandt
14g
wychowawcza
Wielandt
49g
 
2.
8:55---9:40
biologia
Opar
56g
iskf
StankeI
75g
wf ch
Jarosz
h1g
wf dz
Sokołowska
msg
informatyka A
Terlecki
50g
informatyka B
Kaczkowski
51g
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
73g
iskm
Maćkowska
57g
fizyka
StankeI
75g
3.
9:50---10:35
wf ch
Jarosz
h2g
wf dz
Sokołowska
h3g
historia
Kordykiewicz
74g
matematyka
StankeS
54g
j. angielski
Wielandt
13g
j. niemiecki A
Zblewska
52g
j. niemiecki B
Bill
14g
4.
10:50--11:35
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
72g
fizyka
StankeI
75g
wdż
Królak
74g
Religia
Pintos
73g
muzyka
Młodozeniec
12g
5.
11:45---12:30
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
72g
matematyka
StankeS
54g
iskb
Opar
49g
historia
Kordykiewicz
74g
j. niemiecki B
Bill
14g
j. niemiecki A
Zblewska
48g
matematyka
StankeS
54g
6.
12:40---13:25
matematyka
StankeS
54g
iskc
Grze¶kowiak
56g
geografia
Lichucki
76g
chemia
Cichowski
48g
iskm
Maćkowska
57g
wf dz
Sokołowska
msg
wf ch
Jarosz
h1g
Religia
Pintos
70g
7.
13:35---14:20
geografia
Lichucki
76g
biologia
Opar
56g
wf ch
Jarosz
msg
wf dz
Sokołowska
h1g
plastyka
Myszka
48g
j. angielski
Wielandt
13g
8.
14:25---15:10
chemia
Cichowski
48g
kół mat
StankeS
73g
rewalid1
Kania
53g
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
72g
rewalid2
Wyrowiński
71g
ang wyr
Wielandt
13g
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

7c
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
  biologia
Grze¶kowiak
56g
plastyka
Młodozeniec
12g
matematyka
Kania
54g
geografia
Grze¶kowiak
56g
2.
8:55---9:40
j. polski
Dębska
70g
fizyka
StankeI
75g
matematyka
Kania
52g
fizyka
StankeI
75g
muzyka
Młodozeniec
12g
3.
9:50---10:35
matematyka
Kania
54g
j. niemiecki A
Polak
49g
j. niemiecki B
Bill
48g
wdż
Królak
74g
chemia
Grze¶kowiak
54g
j. polski
Dębska
71g
4.
10:50--11:35
wychowawcza
Kania
54g
chemia
Grze¶kowiak
56g
j. angielski
Puszcz
48g
j. niemiecki B
Bill
48g
j. niemiecki A
Polak
49g
j. polski
Dębska
71g
5.
11:45---12:30
biologia
Grze¶kowiak
48g
j. polski
Dębska
71g
geografia
Grze¶kowiak
57g
j. angielski
Puszcz
12g
matematyka
Kania
73g
6.
12:40---13:25
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Sokołowska
h2g
historia
Kordykiewicz
74g
j. polski
Dębska
70g
Religia
Kozłowski
69g
j. angielski
Puszcz
13g
7.
13:35---14:20
informatyka B
Kaczkowski
51g
informatyka A
Terlecki
50g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Sokołowska
h2g
historia
Kordykiewicz
73g
wf dz
Sokołowska
h1g
Religia
Kozłowski
69g
8.
14:25---15:10
kół mat
Kania
53g
ang wyr
Puszcz
49g
wf ch
Dowksza
h1g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Sokołowska
h2g
  matem wyr
Kania
54g
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

7d
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
fizyka
StankeI
75g
matem wyr
StankeS
54g
matematyka
StankeS
52g
j. polski
Dębska
70g
matematyka
StankeS
53g
2.
8:55---9:40
wf dz
Pliszka
msg
wf ch
Sokołowska
h3g
wychowawcza
Lichucki
76g
j. angielski
Wielandt
14g
j. angielski
Wielandt
14g
j. polski
Dębska
70g
3.
9:50---10:35
matematyka
StankeS
53g
wf dz
Pliszka
msg
wf ch
Sokołowska
h1g
geografia
Lichucki
76g
j. niemiecki A
Bill
12g
j. niemiecki B
Polak
49g
fizyka
StankeI
75g
4.
10:50--11:35
j. polski
Dębska
72¶
j. polski
Dębska
70g
muzyka
Młodozeniec
12g
Religia
Kozłowski
69g
j. niemiecki A
Bill
14g
j. niemiecki B
Polak
49g
5.
11:45---12:30
historia
Rudnicki
74g
chemia
Grze¶kowiak
56g
informatyka B
Kaczkowski
51g
informatyka A
Terlecki
50g
wf ch
Sokołowska
h3g
wf dz
Pliszka
msg
Religia
Kozłowski
69g
6.
12:40---13:25
geografia
Lichucki
76g
biologia
Grze¶kowiak
52g
wf dz
Pliszka
msg
wf ch
Sokołowska
h1g
biologia
Grze¶kowiak
56g
j. angielski
Wielandt
14g
7.
13:35---14:20
chemia
Grze¶kowiak
54g
matematyka
StankeS
49g
j. polski
Dębska
70g
historia
Rudnicki
73g
plastyka
Młodozeniec
12g
8.
14:25---15:10
  kół mat
StankeS
73g
wdż
Królak
74g
  ang wyr
Wielandt
13g
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

8a
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
informatyka A
Kreft
51g
j. polski
Juszczak
71g
j. polski
Juszczak
70g
j. polski
Juszczak
72g
j. angielski
Kęska
57g
2.
8:55---9:40
wychowawcza
Kreft
73g
wos
Kordykiewicz
74g
fizyka
StankeI
75g
j. polski
Juszczak
72g
wf dz
Pliszka
h2g
wf ch
Gibczyński
h3g
3.
9:50---10:35
matematyka
Kreft
73g
j. angielski
Kęska
57g
wf ch
Gibczyński
h1g
wf dz
Pliszka
msg
j. angielski
Kęska
56g
chemia
Cichowski
48g
4.
10:50--11:35
wf ch
Gibczyński
h1g
wf dz
Pliszka
msg
j. niemiecki B
Bill
48g
j. niemiecki A
Polak
49g
matematyka
Kreft
53g
matematyka
Kreft
53g
matematyka
Kreft
53g
5.
11:45---12:30
historia
Kamiński
52g
fizyka
StankeI
75g
j. niemiecki A
Polak
49g
j. niemiecki B
Bill
14g
historia
Kamiński
52g
Religia
Pintos
70g
6.
12:40---13:25
Religia
Pintos
69g
edu dla bezp
Kaczkowski
12g
wos
Kordykiewicz
74g
wf ch
Gibczyński
h2g
wf dz
Pliszka
h3g
j. polski
Juszczak
72g
7.
13:35---14:20
biologia
Opar
56g
informatyka B
Kreft
51g
wdż
Królak
72g
chemia
Cichowski
49g
ang wyr
Marasz
48g
8.
14:25---15:10
kół mat
Terlecki
52g
matem wyr
Kreft
52g
hiszp ko
Górska
13g
geografia
Gleb
76g
 
9.
9ohp
.....   hiszp ko
Górska
13g
  .....
Plan od od 25 lutego 2019

8b
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
  matem wyr
Terlecki
53g
j. polski
Wyrowiński
71g
matematyka
Terlecki
53g
j. polski
Wyrowiński
71g
2.
8:55---9:40
geografia
Gleb
76g
j. polski
Wyrowiński
71g
wf ch
Gibczyński
h1g
wf dz
Pliszka
msg
doradztwo zawodowe
Bill
13g
matematyka
Terlecki
53g
3.
9:50---10:35
wf dz
Pliszka
msg
wf ch
Gibczyński
h1g
fizyka
StankeI
75g
informatyka A
Kreft
51g
informatyka B
Terlecki
50g
Religia
Pintos
69g
j. angielski B
Autuchiewicz
13g
j angielski A
Marasz
72g
4.
10:50--11:35
j. polski
Wyrowiński
53g
matematyka
Terlecki
52g
j. niemiecki B
Bill
14g
j. niemiecki A
Polak
49g
wf ch
Gibczyński
h1g
wf dz
Pliszka
msg
chemia
Cichowski
48g
5.
11:45---12:30
Religia
Pintos
69g
wos
Borowski
57g
j angielski A
Marasz
56g
j. angielski B
Autuchiewicz
73g
j angielski A
Marasz
53g
j. angielski B
Autuchiewicz
54g
j. niemiecki A
Polak
49g
j. niemiecki B
Bill
56g
6.
12:40---13:25
biologia
Opar
48g
wychowawcza
Opar
56g
edu dla bezp
Kaczkowski
12g
j. polski
Wyrowiński
71g
historia
Kamiński
52g
7.
13:35---14:20
historia
Kamiński
52g
wf dz
Pliszka
msg
wf ch
Gibczyński
h3g
matematyka
Terlecki
53g
fizyka
StankeI
75g
ang wyr
Marasz
48g
8.
14:25---15:10
kół mat
Terlecki
52g
chemia
Cichowski
48g
hiszp ko
Górska
13g
polski dodatkowy
Wyrowiński
70g
wos
Borowski
57g
 
9.
9ohp
.....   hiszp ko
Górska
13g
  .....
Plan od od 25 lutego 2019

8c
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
j. polski
Wyrowiński
71g
j. polski
Wyrowiński
72g
matematyka
Suchacki
53g
chemia
Cichowski
48g
j. angielski
Autuchiewicz
13g
2.
8:55---9:40
matematyka
Suchacki
53g
historia
Kamiński
52g
j. polski
Wyrowiński
71g
j. polski
Wyrowiński
71g
j. niemiecki A
Bill
14g
j. niemiecki B
Polak
49g
3.
9:50---10:35
fizyka
StankeI
75g
edu dla bezp
Kaczkowski
12g
j. angielski
Autuchiewicz
53g
j. polski
Wyrowiński
73g
Religia
Kozłowski
69g
4.
10:50--11:35
biologia
Opar
56g
wos
Borowski
57g
wf dz
Jarosz
h3g
wf ch
Gibczyński
msg
fizyka
StankeI
75g
wf dz
Jarosz
h2g
wf ch
Gibczyński
h3g
5.
11:45---12:30
wf dz
Jarosz
h3g
wf ch
Gibczyński
msg
wf dz
Jarosz
msg
wf ch
Gibczyński
h1g
geografia
Gleb
76g
Religia
Kozłowski
70g
wychowawcza
Cichowski
48g
6.
12:40---13:25
doradztwo zawodowe
Bill
14g
informatyka A
Kreft
51g
informatyka B
Terlecki
50g
j. niemiecki A
Bill
13g
j. niemiecki B
Polak
49g
matematyka
Suchacki
53g
matematyka
Suchacki
53g
7.
13:35---14:20
j. angielski
Autuchiewicz
13g
historia
Kamiński
52g
chemia
Cichowski
48g
wos
Borowski
57g
matem wyr
Suchacki
53g
8.
14:25---15:10
ang wyr
Autuchiewicz
13g
polski dodatkowy
Wyrowiński
71g
rewalid1
Terlecki
50g
hiszp ko
Górska
13g
rewalid2
Dębska
71g
kół mat
Suchacki
53g
 
9.
9ohp
.....

hiszp ko
Górska
13g
  .....
Plan od od 25 lutego 2019

8d
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
biologia
Grze¶kowiak
48g
historia
Kamiński
52g
  doradztwo zawodowe
Bill
14g
fizyka
StankeI
75g
2.
8:55---9:40
chemia
Grze¶kowiak
48g
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
72g
matematyka
Winnick-Błoch
57g
Religia
Kozłowski
69g
matematyka
Winnick-Błoch
54g
3.
9:50---10:35
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
74g
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
72g
edu dla bezp
Kaczkowski
52g
wychowawcza
Woronkiewicz-Meyer
72g
informatyka A
Kreft
51g
informatyka B
Terlecki
50g
4.
10:50--11:35
geografia
Lichucki
74g
j. niemiecki A
Polak
49g
j. niemiecki B
Zblewska
14g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Sokołowska
h2g
j angielski A
Autuchiewicz
52g
j. angielski B
Górska
13g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Sokołowska
msg
5.
11:45---12:30
wf dz
Sokołowska
h1g
wf ch
Dowksza
h2g
wf ch
Dowksza
h2g
wf dz
Sokołowska
h3g
j. niemiecki A
Polak
49g
j. niemiecki B
Zblewska
13g
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
72g
j. angielski B
Górska
13g
j angielski A
Autuchiewicz
52g
6.
12:40---13:25
j. angielski B
Górska
13g
j angielski A
Autuchiewicz
49g
wos
Borowski
57g
chemia
Grze¶kowiak
56g
wos
Borowski
57g
Religia
Kozłowski
69g
7.
13:35---14:20
fizyka
StankeI
75g
matematyka
Winnick-Błoch
54g
j. polski
Woronkiewicz-Meyer
71g
matematyka
Winnick-Błoch
54g
historia
Kamiński
52g
8.
14:25---15:10
ang wyr
Autuchiewicz
13g
matem wyr
Winnick-Błoch
54g
kół mat
Jażdżewska
73g
   
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

8e
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
  fizyka
StankeI
75g
matematyka
Winnick-Błoch
57g
rewalid1
Bauch
12g
matematyka
Winnick-Błoch
54g
2.
8:55---9:40
historia
Rudnicki
74g
wos
Rudnicki
73g
doradztwo zawodowe
Bill
49g
Religia
Pintos
48g
j. niemiecki A
Bill
14g
j. niemiecki B
Kęska
13g
3.
9:50---10:35
j. polski
Wyrowiński
71g
j. polski
Wyrowiński
71g
wychowawcza
Młodozeniec
12g
j. angielski
Górska
14g
biologia
Grze¶kowiak
70g
4.
10:50--11:35
Religia
Pintos
69g
j. angielski
Górska
12g
wf dz
Jarosz
h3g
wf ch
Dowksza
h1g
j. polski
Wyrowiński
71g
wf dz
Jarosz
h2g
wf ch
Dowksza
h1g
5.
11:45---12:30
wf ch
Dowksza
h2g
wf dz
Jarosz
h3g
wf dz
Jarosz
msg
wf ch
Dowksza
h2g
j. angielski
Górska
48g
informatyka A
Kreft
51g
informatyka B
Terlecki
50g
wos
Rudnicki
74g
6.
12:40---13:25
fizyka
StankeI
75g
matematyka
Winnick-Błoch
54g
j. niemiecki A
Bill
13g
j. niemiecki B
Kęska
14g
matematyka
Winnick-Błoch
54g
j. polski
Wyrowiński
71g
7.
13:35---14:20
chemia
Cichowski
48g
chemia
Cichowski
48g
historia
Rudnicki
74g
geografia
Gleb
76g
j. polski
Wyrowiński
71g
8.
14:25---15:10
ang wyr
Zblewska
14g
rewalid2
Winnick-Błoch
54g
edu dla bezp
Kaczkowski
12g
kół mat
Jażdżewska
73g
hiszp ko
Górska
13g
matem wyr
Winnick-Błoch
54g
 
9.
9ohp
.....   hiszp ko
Górska
13g
polski dodatkowy
Wyrowiński
71g
.....
Plan od od 25 lutego 2019

8f
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
matematyka
Suchacki
53g
wos
Rudnicki
73g
historia
Rudnicki
74g
wf ch
Dowksza
h1g
wf dz
Pliszka
msg
j. polski
Dębska
70g
2.
8:55---9:40
Religia
Pintos
69g
biologia
Grze¶kowiak
56g
matematyka
Suchacki
53g
wychowawcza
Dębska
70g
j. niemiecki A
Bill
14g
j. niemiecki B
Zblewska
52g
3.
9:50---10:35
j. polski
Dębska
70g
j. polski
Dębska
70g
chemia
Cichowski
48g
fizyka
StankeI
75g
wf dz
Pliszka
msg
wf ch
Dowksza
h1g
4.
10:50--11:35
j angielski A
Górska
13g
j. angielski B
Zblewska
14g
wf dz
Pliszka
msg
wf ch
Dowksza
h3g
j angielski A
Górska
13g
j. angielski B
Zblewska
52g
j. polski
Dębska
72g
fizyka
StankeI
75g
5.
11:45---12:30
geografia
Gleb
76g
informatyka A
Kreft
51g
informatyka B
Terlecki
50g
j. polski
Dębska
70g
matematyka
Suchacki
56g
matematyka
Suchacki
53g
6.
12:40---13:25
historia
Rudnicki
74g
chemia
Cichowski
48g
j. niemiecki A
Bill
13g
j. niemiecki B
Zblewska
54g
j. angielski B
Zblewska
14g
j angielski A
Górska
13g
doradztwo zawodowe
Bill
49g
7.
13:35---14:20
wos
Rudnicki
74g
edu dla bezp
Kaczkowski
12g
wf ch
Dowksza
h2g
wf dz
Pliszka
h3g
matem wyr
Suchacki
53g
Religia
Pintos
70g
8.
14:25---15:10
ang wyr
Zblewska
14g
    kół mat
Suchacki
53g
 
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

8ohp
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
  edu dla bezp
Kaczkowski
101g
wychowawcza
Kamiński
100g
j. niemiecki
Polak
j. angielski
Autuchiewicz
101g
 
2.
8:55---9:40
  wf
Gibczyński
100g
historia
Kamiński
100g
j. niemiecki
Polak
j. angielski
Autuchiewicz
101g
matematyka
Jażdżewska
100g
3.
9:50---10:35
  wf
Gibczyński
100g
historia
Kamiński
100g
matematyka
Jażdżewska
100g
matematyka
Jażdżewska
100g
4.
10:50--11:35
  wos
Rudnicki
100g
fizyka
StankeI
100g
matematyka
Jażdżewska
100g
j. polski
Wyrowiński
100g
5.
11:45---12:30
  geografia
Lichucki
100g
j. polski
Wyrowiński
101g
chemia
Cichowski
100g
j. polski
Wyrowiński
100g
6.
12:40---13:25
  Religia
Pintos
101g
j. polski
Wyrowiński
100g
biologia
Cichowski
100g
wf
Gibczyński
101g
7.
13:35---14:20
  Religia
Pintos
101g
j. polski
Wyrowiński
100g
  wf
Gibczyński
100g
8.
14:25---15:10
  informatyka
Terlecki
50g
     
9.
9ohp
.....       .....
Plan od od 25 lutego 2019

3ohpg
Data publikacji: 2019-02-25

  Poniedziałek Wtorek ¦roda Czwartek Pi±tek
1.
8:00---8:45
  j. polski
Rudnicka
100g
wf
Dowksza
wf ohpgs
j. niemiecki
Polak
j. angielski
Zblewska
100g
 
2.
8:55---9:40
  j. polski
Rudnicka
101g
wf
Dowksza
wf ohpgs
j. niemiecki
Polak
j. angielski
Zblewska
100g
 
3.
9:50---10:35
  j. polski
Rudnicka
101g
j. polski
Rudnicka
101g
biologia
Cichowski
101g
 
4.
10:50--11:35
  geografia
Lichucki
101g
j. polski
Rudnicka
101g
chemia
Cichowski
101g
 
5.
11:45---12:30
  historia
Rudnicki
101g
fizyka
StankeI
100g
matematyka
StankeS
101g
 
6.
12:40---13:25
  wos
Rudnicki
100g
wychowawcza
StankeS
100g
matematyka
StankeS
101g
 
7.
13:35---14:20
  historia
Rudnicki
100g
matematyka
StankeS
100g
wf
Dowksza
101g
 
8.
14:25---15:10
  Religia
Pintos
100g
matematyka
StankeS
100g
wf
Dowksza
101g
 
9.
9ohp
..... Religia
Pintos
100g
    .....
Plan od od 25 lutego 2019
Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl