Menu:

AKTUALNOŚCI - PAŹDZIERNIK 2016

Ale dynia
Oj dzieje się ostatnio w naszej Jedynce! Ponad trzydziestu uczniów odpowiedziało na propozycję Samorządu Uczniowskiego i wzięło udział w konkursie na najbardziej fantazyjną dynię halloweenową. Pomysły twórców dyniowych wariacji przeszły wszelkie oczekiwania organizatorów! Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też dynie rodem z klasy 2a! I jak zwykle nasi rodzice nie zawiedli. Wystawiliśmy aż 9 dzieł! Dynie olbrzymy, ze świetlnymi efektami w środku, dynie w okularach, z misternie wyciętymi otworami zachwycały nie tylko nasze panie, ale kiedy rodzice Mai wtargali „dynię-żarłacza” z wystającą z paszczy ludzką nogą, wszystkim dech zaparło! I co się okazało? Żarłacz ze szczęśliwym numerem 32, zdobył uznanie aż 200 głosujących, dzięki czemu Majka miała wygraną w kieszeni! Na rozdaniu nagród wszyscy byliśmy bardzo dumni. BRAWO Maja, brawo tata! Gratulujemy świetnych pomysłów pozostałym kolegom i rodzicom: Julki, Marty, Sandry, Ani, Maksa, Michała, Bartka i Konrada. DZIĘKUJEMY za kreatywność i zaangażowanie:-)

Jak smakuje swojski chleb
27 października 2016 r obchodziliśmy w szkole Święto Chleba. Uczniowie klas 3b i 3f z rodzicami i wychowawczyniami - p. A. Pigońską i p. M. Dyl oraz p. J. Gawin przygotowali kanapki ze swojskiego chleba. Można było się tymi pysznościami poczęstować na przerwach, na wiejskim stoisku z wieńcami dożynkowymi u pań w strojach ludowych. P. B. Kubiak-Jażdżewska i p. O. Łącka z uczniami 5a przygotowały audycję do szkolnego radiowęzła. Akcja, jak co roku, cieszyła się ogromną popularnością, chętnych na pajdę chleba ze smalcem i domowym dżemem nie brakowało.Wiedzą co to są witaminy
Każde dziecko wie, jak należy odżywiać się! Bardzo ważną sprawą jest przekazywanie dzieciom prawidłowych nawyków żywieniowych. W związku z tym grupa 0-1 poznała zasady zdrowego odżywiania się. Dzieci  dowiedziały się, co to są witaminy, gdzie występują, jak wpływają na organizm, co należy jeść, żeby zachować zdrowie i siłę. Nasze dzieci wykazują ogromną inicjatywę, są kreatywne i chętne do zdobywania nowych doświadczeń, dlatego ważnym wydarzeniem kształtującym prawidłowe nawyki prozdrowotne było wspólne wykonanie warzywnych kanapek .  Była to dla nich wspaniała zabawa i zarazem okazja do zjedzenia pysznego, zdrowego posiłku.
 Anna Falkowska
Małgorzata Olszewska

Kochani, tak jak w roku ubiegłym przyłączamy się do akcji pomocy Fundacji „Pomorze Dzieciom” w Gdańsku, która wspiera bardzo chore dzieci w ramach działalności hospicjum domowego.
Nie spotkasz ich na placu zabaw, w kinie ani na lodowisku. Nie możesz ich zobaczyć, bo są  bardzo chorzy. Większość swojego  życia spędzają  w szpitalu. Ale możesz ich  usłyszeć i możesz pozwolić im  zostać w domu. Zanim będzie za późno. Tutaj czują  się najlepiej.
Zachęcamy do podarowania przez każdą klasę choć 1 godziny opieki medycznej!
1 godzina kosztuje zaledwie 8 zł. Zorganizujcie zbiórkę pieniędzy w swoich klasach, a potem dokonajcie ich
wpłaty  u p. pedagog w gabinecie nr 21. Możecie zebrać wielokrotność 8zł, wtedy podarujecie więcej godzin opieki medycznej potrzebującym dzieciom.
Akcja potrwa do 28 października 2016 r!
Człuchowscy lekkoatleci na otwarciu nowego stadionu Lekkoatletycznego w Gdańsku w dniu 22.10.2016r. W JEŻYKOWIE
Podczas barwnej podróży po krainie jesieni, uczniowie klasy 2a zatrzymali się w Jeżykowie. Kto by pomyślał, że z gruszki, kilku wykałaczek i winogron powstaną tak fantazyjne jeżyki. Praca sprawiła nam wiele frajdy, a wystawa „W Jeżykowie” cieszy nie tylko nasze oczy. Odwiedzający naszą salę, również nie przechodzą obok niej obojętnie. Zachęcamy do świetnej zabawy!
Pasowanie na uczniów
21 października 53 pierwszoklasistów SP 1 złożyło uroczyste ślubowanie. Tym samym zostali przyjęci w poczet członków naszej szkolnej społeczności. Pierwszy egzamin mali uczniowie zdali celująco. Pokazali, że szkoła nie jest im straszna i ze wszystkim doskonale dadzą sobie radę. Bez żadnej tremy zaprezentowali swoje muzyczne i recytatorskie talenty.
PIERWSZAKI, ŻYCZYMY WAM SAMYCH SUKCESÓW W ZDOBYWANIU NOWEJ WIEDZY, NIECH KAŻDA CHWILA SPĘDZONA W SZKOLE BĘDZIE DLA WAS PRZYJEMNOŚCIĄ!
Krystyna Dębska


Przez zabawę do nauki
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
Konfucjusz
Chcąc, by nasi uczniowie zrozumieli jak najwięcej, zorganizowaliśmy 19 października Dzień Nauki. Każdy uczeń mógł tego dnia uczestniczyć w zajęciach nieco innych niż lekcje. Były zajęcia „Las leczy nas”, gdzie p. Borowicz mówił o dobrodziejstwach darów natury. Można było robić piękne jesienne bukiety i fantazyjne stroiki. Dla amatorów główkowania, doświadczeń, tangramów i orgiami też było co ciekawego. Pokazaliśmy, że humaniści mogą zdobywać wiedzę na lekcji kleksografii i na torze przeszkód. Żądni wrażeń wokalnych wyśpiewywali swoje fantazje na karaoke po angielsku. Było coś dla miłośników komputerów i dla fanów sportu. Kolejny raz przekonaliśmy się, że mamy uczniów, którzy po południu chętnie przyjdą do szkoły, by chłonąć wiedzę i nabywać nowe umiejętności. No i udowodniliśmy, że nauka nie musi być nudna. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnych Dniach Nauki.


Zobacz więcej >>>>

Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Garczyn 19.10.2016r.
 Uczniowie naszej szkoły (SP1 Człuchów) uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta zajęły 12 miejsce, a chłopcy 14 na 20 startujących sztafet. Zawodnicy wykazali się dużą determinacją, jednak zajęte miejsca nie do końca nas zadowoliły. Oczywiście mobilizuje nas to do jeszcze lepszej pracy nad własną sprawnością i kondycją.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i zachęcam do dalszego wysiłku.
 
Chłopcy SP1 – skład drużyny Dziewczęta SP1 – skład drużyny
Cezary Kumiszcza 6a
Hubert Wdowczyk 6f
Brajan Jażdżewski 5d
Nikodem Szmurło 6f
Jakub Kołodziejski 6a
Filip Szamocki 5a
Kamil Nowakowski 6e
Mateusz Malmon 4d
Karol Kowalik 5c
Rafał Rzadkowski 6e
Mateusz Zień 6f
Hubert Szymczyk 6b
Karol Rojek 5a
Łukasz Morawski 6d
Wiktor Adaszewski 3f
Tobiasz Biernikowicz 5a
Otylia Możuch 5c
Iga Janke 6e
Aleksandra Dedo 6e
Katarzyna Wołujewicz 6d
Nikola Ernstmajer 4c
Wiktoria Sawczak 6d
Martyna Nowakowska 4c
Zuzanna Krysa 6d
Sylwia Gawlicka 6a
Natalia Okonek 6f
Marta Figurska 5a
Alicja Klekocińska 4c
Maria Zielnik 3b

Dziękuję za start! Wszystkich chętnych zapraszam do naszej grupy lekkoatletycznej :)

 
Beata Bodziak 

DREWNIANE CZARY-MARY....
Całkiem serio stały się udziałem uczniów klasy II a, podczas dwudniowych warsztatów z artystą rzeźbiarzem, panem Aleksandrem Ołowiem. Ten znany człuchowianin, to dziadek naszej Dominiki. Pan Olek opowiedział nam o swojej pasji i pokazał przyniesione dzieła. To tylko mała cząstka jego twórczości, a powstała z nich niezła wystawa. Zapraszamy do podziwiania w sali nr 9! Pod bacznym okiem artysty stawialiśmy też pierwsze kroki w zgłębianiu sztuki rzeźbiarstwa. Nasze małe dzieła nie powstały wprawdzie z drewna lipowego, ale z mydła, jednak mimo to jesteśmy z nich bardzo dumni. Kto wie może kiedyś, ktoś z nas pójdzie w ślady artysty. Panu Aleksandrowi dziękujemy za ciekawe zajęcia i życzymy, aby twórczość w dalszym ciągu dawała mnóstwo satysfakcji!


Zobacz więcej >>>>>

DZIĘKUJEMY!
Radzie Rodziców klasy IIa za wspaniałą niespodziankę i piękne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jesteśmy przekonane, że Państwa gest, był dla Waszych dzieci świetną lekcją szacunku dla naszej niełatwej pracy. Takie chwile dodają energii i wiary, że nasz trud ma sens! Pozostałym Rodzicom dziękujemy za pamięć. Kwiaty, słodkości, serdeczne życzenia i radość dzieci, sprawiły, że ten dzień był dla nas wyjątkowy! Wdzięczne: Beata Kasperowicz, Renata Geras i Aleksandra Rojek.
P.S. Osobne podziękowania za miłe odwiedziny, dobre słowo i upominek, przesyłamy naszym najmłodszym milusińskim z klasy zerowej oraz ich Paniom :-)


Zobacz więcej >>>>>

13  października klasa 3a w Dniu Nauczyciela swoją Panią Alicję Czyżewską za jej trud wysiłek w kształceniu doceniła i niespodziankę sprawiła. Jeszcze raz Pani dziękujemy i życzymy wiele sukcesów.

....NASERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA  W DNIU NAUCZYCIELA
DZIŚ PANI SKŁADAMY A W PODZIĘCE ZA CIERPLIWOŚĆ
DO NAS LAURKĘ I KWIATKI WRĘCZAMY DOBREGO ZDROWIA
I SŁODYCZY CAŁA KLASA  Z GŁĘBI SERCA DZIŚ PANI ŻYCZY.


Zobacz więcej >>>>


    W naszej szkole od wielu lat działa Samorząd Uczniowski. W bieżącym roku szkolnym planujemy przeprowadzenie wielu akcji. Chcąc, aby akcje prowadzone w ramach samorządu były rozpoznawalne ogłaszamy:

Konkurs na logo Samorządu Uczniowskiego

(od 09 X do 19 X 2016 r.)

Zasady konkursu:

 1. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów klas I – VI

 2. Projekt logo powinien zawierać (wariant do wyboru):

 • pełną nazwę – Samorząd Uczniowski;

 • Samorząd U

 • SU

 1. Uczestnik konkursu może wykonać więcej niż 1 projekt w proponowanym formacie: A-6, A-5, A-4. Projekt można wykonać w wersji plastycznej lub komputerowej. Kształt projektu dowolny.

 2. Mile widziane projekty na nośniku pamięci (nośnik zostaje oddany właścicielowi).

 3. Dołączamy kartkę z zapisem swoich danych: imię, nazwisko, klasę.

 4. Prace w terminie do 19 października 2016 r. oddajemy do p. Krystyny Kassner (s. 1), lub p. Marii Opar (s.69).

 1. Podsumowanie konkursu 21 X 2016 r. Oceny prac dokona powołane jury przyznając nagrody i wyróżnienia.

 2. Prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły oraz w gablocie Samorządu Uczniowskiego.

 3. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestników na potrzeby konkursu oraz w celu promocji ucznia i szkoły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

OPIEKUNOWIE SU

Przysmaki z owoców
W ramach podsumowania tematu „Owoce”, dzieci z grupy 0-1 „Smerfy”przygotowały „Owocowe Jeże”. W tym dniu dzieci ochoczo zabrały się do pracy. Wszyscy dokładnie umyli ręce oraz owoce i przystąpili do wykonania owocowych pyszności. Dzieci starannie nadziewały winogrona na wykałaczki i z dumą prezentowały pyszne, pełne witamin jeże. Przyrządzanie „Owocowych Jeży” dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Dzieci świetnie poradziły sobie z tym zadaniem.
Anna Falkowska
Diana TrelaOlimpiada lekkoateltyczna klas 2
6 października 2016 w naszej szkole odbyła się Olimpiada Lekkoatletyczna Klas II. W zawodach wzięli udział wszyscy uczniowie klas drugich. Każdy z zawodników starał się pobić swój rekord życiowy w biegu, skoku, w rzutach czy w ilości strzałów do bramki. Na najlepszych czekały medale, uściski, gratulacje. Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Hubert Wdowczyk z 6f wręczył wszystkim klasom piłki za sportowe zachowanie się podczas Olimpiady.


Wyniki Olimpiady LA kl. II


Sponsorem medali, dyplomów, słodyczy był Ośrodek Sportu i Rekreacji    w Człuchowie a sponsorem piłek SU naszej szkoły.                           Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Smerfy zdobyły zamek
Grupa 0-1”Smerfy” wybrała się na wycieczkę do Człuchowskiego zamku, aby zwiedzić muzeum i podziwiać widoki z wieży. Dzieci obejrzały wystawę dotyczącą życia i zajęć człuchowskich Krzyżaków. Potem w wersji multimedialnej zobaczyły kolejne etapy budowy zamku, zapoznały się z dziejami zamku i z jego oryginalną, średniowieczną architekturą. Dużo emocji wywołała winda, którą mogliśmy wjechać na szczyt wieży zamku. Z wieży podziwiać można było panoramę Człuchowa .  Po powrocie do szkoły dzieci upamiętniły swoją wycieczkę na kartkach od bloku rysując Człuchowski Zamek.Kochani, tak jak w roku ubiegłym przyłączamy się do akcji pomocy Fundacji „Pomorze Dzieciom” w Gdańsku, która wspiera bardzo chore dzieci w ramach działalności hospicjum domowego.
Nie spotkasz ich na placu zabaw, w kinie ani na lodowisku. Nie możesz ich zobaczyć, bo są  bardzo chorzy. Większość swojego  życia spędzają  w szpitalu. Ale możesz ich  usłyszeć i możesz pozwolić im  zostać w domu. Zanim będzie za późno. Tutaj czują  się najlepiej.
Zachęcamy do podarowania przez każdą klasę choć 1 godziny opieki medycznej!
1 godzina kosztuje zaledwie 8 zł. Zorganizujcie zbiórkę pieniędzy w swoich klasach, a potem dokonajcie ich
wpłaty  u p. pedagog w gabinecie nr 21. Możecie zebrać wielokrotność 8zł, wtedy podarujecie więcej godzin opieki medycznej potrzebującym dzieciom.
Akcja potrwa do 28 października 2016 r!
Na podium
28 września 2016 roku w Przechlewie odbył się Powiatowy Turniej Szachowy dla Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Ginda kl. 4c, Michał Słabicki kl. 6e, Paweł Kamrowski kl. 6c oraz Szymon Stoltmann kl. 3a. Opiekunem grupy był Zbigniew Suchacki. Na siedem zespołów biorących udział w turnieju nasza drużyna zajęła III miejsce ustępując zwycięzcom jednym punktem. Gratulujemy!
Dzień Dżentelmena od 1 do 3 klasy. Zwyciężca Szymon Stoltmann z 3a.„Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?”
Kto szuka odpowiedzi na pytanie Danuty Rinn, powinien zawitać do człuchowskiej jedynki, a na pewno do klasy II a. U nas ich nie brakuje! Zwłaszcza, że podczas obchodów Dnia Chłopaka ich ilość dziwnie się pomnożyła. Na korytarzach naszej szkoły zawitali dzisiaj sami panowie. Zadaniem dziewcząt była bowiem zmiana image z damskiego na męski i spisały się one na medal. To oczywiście zasługa naszych mam, które doskonale zadbały o metamorfozę córeczek. Dziękujemy! Także panie świetnie prezentowały się w męskich ciuchach. A wszystko to przy okazji wyborów szkolnego Dżentelmena roku 2016. Wszystkie z całych sił kibicowałyśmy naszemu klasowemu misterowi – Bartkowi. Duma nas rozpierała, gdy z gracją kroczył po wybiegu. A prezentował się! Mmmmm, po prostu bosko! Co prawda tytuły i trofea zdobyli koledzy z innych klas, ale dla nas to Bartek był numerem jeden! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! A dla organizatorów, czyli szkolnego SU - BRAWA!!!
Dziewczęta i chłopcy SP1 Człuchów Mistrzami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Dnia 4.10.2016r. w Rzewnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Najwyższe miejsca w kategorii szkół podstawowych wywalczyli chłopcy i dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr1 w Człuchowie, zapewniając sobie awans do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 19.10.2016r. w Garczynie.
 
Chłopcy SP1 - I miejsce
 
Mikołaj Holc 6b
Hubert Wdowczyk 6f
Brajan Jażdżewski 5d
Nikodem Szmurło 6f
Jakub Kołodziejski 6a
Filip Szamicki 5a
Kamil Nowakowski 6e
Mateusz Malmon 4d
Michał Szaraniec 6b
Rafał Rzadkowski 6e
Mateusz Zień 6f
Karol Rojek 5a
Łukasz Morawski 6d
Dziewcząt: SP1 – I miejsce
 
Otylia Możuch 5c
Iga Janke 6e
Natalia Żmuda-Trzebiatowska 6a
Aleksandra Dedo 6e
Katarzyna Wołujewicz 6d
Nikola Ernstmajer 4c
Wiktoria Sawczak 6d
Martyna Nowakowska 4c
Zuzanna Krysa 6d
Sylwia Gawlicka 6a
Faustyna Szeliga 6d
Martyna Andrzejewska 5d
Natalia Okonek 6f
Alicja Klekocińska 4c
Gratulujemy! Wszyscy chętni uczniowie, którzy lubią biegać, skakać, rzucać mogą przychodzić na treningi lekkoatletów, które odbywają się:
wtorek: 16.00-17.30 OSiR
środa: 15.30-17.00 SP1
piątek: 15.30-17.00 SP1
sobota: 10.00-11.30 OSiR.
Beata Bodziak 

Zjazd absolwentów
30 września 2016 r odbył się zjazd absolwentów roku szkolnego 1990/1991. Absolwenci spotkali się w Szkole Podstawowej nr 1 w Człuchowie. Zwiedzi szkołę, zasiedli w ławkach jak 25 lat temu. Potem ze swoimi dawnymi wychowawcami udali się do restauracji 777. Było dużo wzruszeń, wspomnień. To był szczególny wieczór. Serdecznie dziękujemy organizatorom.Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2016r.
 Już dziesiąty rok z rzędu rozpoczynamy przygodę z Czwartkami Lekkoatletycznymi. W tym czasie zdobyliśmy 10 medali w Ogólnopolskich Finałach, które najpierw odbywały się w Warszawie, a obecnie w Łodzi. Nasi medaliści to: Mateusz Obecny, Weronika Sieg, Marcelina Osiowy, Maksymilian Łabędź, Cezary Kumiszcza, Kamil Nowakowski.
30.09.2016r. rozpoczęliśmy edycję jesienną Czwartków Lekkoatletycznych. Ogółem wystartowało 49 zawodników. Następne zawody odbędą się w środę 5.10.2016r na stadionie SP1 o godzinie 15.00. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.
 Beata Bodziak 


Wszysko o ziemniaku

Zainagurowana została działalność Szkolnego Koła Przyrodniczo-Krajoznawczego. Na pierwszym spotkaniu w Gozdnicy uczestnicy przygotowali wszelkie informacje dotyczące ziemniaków.


Zobacz więcej >>>>

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia


Zobacz więcej >>>>
Zobacz  więcej >>>>
Zobacz więcej >>>>
Zobacz więcej >>>>


O czym szumi las?
Dowiedzieli się uczniowie klasy IIa w leśnictwie Gozdnica podczas zajęć ekologicznych z pracownikiem Nadleśnictwa Człuchów panem Wojciechem Borowiczem. Wiemy już, że poroże łosia to łopata, poroże daniela to łyżka, że mrówki hodują mszyce, a mały dzik to pasiaczek, a dopiero potem warchlak. To tylko kilka ciekawostek spośród wielu, które zdradził nam sympatyczny pan Wojtek. Była uczta dla ducha – to oczywiście nowa wiedza, ale i dla ciała. Nie zabrakło bowiem czasu na wypasiony poczęstunek przy ognisku, o co zadbały jak zwykle obrotne i super zorganizowane mamy. Specjalną niespodzianką dziewczyny zaskoczyły wszystkich chłopaków, tych małych i tego dużego, z okazji ich święta. Popłynęło gromkie „Sto lat”, były słodkie upominki i serdeczne uściski. Słowem super – wycieczka. Dziękujemy Rodzicom i Nadleśnictwu. Jak zwykle „Jedynka” może na Was liczyć! BRAWO!


Zobacz więcej >>>>


Do lasu by się szło….
    Skoro świt lekkie śniadanie a do plecaka II śniadanie, obowiązkowo kiełbaska, lupa, kompas i jeszcze parę „niezbędnych” rzeczy. Klasa 3f wyrusza do Szkółki Leśnej w Marysinie. Tam czekał już leśniczy pan Wojciech Borowicz, który wprowadził nas w świat gąszczy i chaszczy leśnych. Opowiadał o życiu roślin i zwierząt. Rozpoznawaliśmy warstwy lasu, usłyszeliśmy jakie zagrożenia czyhają na to środowisko a jakie korzyści czerpie człowiek z lasu. Przydała się lupa, aby dokładniej przyjrzeć się żuczkowi, kiełbaska na ognisko a „niezbędne” rzeczy zostały w plecaku. Idąc przez las wystarczy patrzeć, podziwiać, słuchać, oddychać  a wrażeń będziesz miał moc, tak jak my. Uczniowie z 3f.


Zobacz więcej >>>>


Punktacja klas po Indywidualnych Biegach Przełajowych
Punktacja do „Sportowego Współzawodnictwa Klas” po Mistrzostwach Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się 20.09.2016r.
 Klasy III
 I miejsce – klasa 3c - 105 punktów
II miejsce – klasa 3b – 93 punkty
III miejsce – klasa 3a – 78 punktów
III miejsce – klasa 3e – 78 punktów
V miejsce – klasa 3f – 51 punktów
VI miejsce – klasa 3d – 37 punktów
 Klasa 3c w nagrodę może bezpłatnie skorzystać z ogniska na terenie OSiR, po wcześniejszym umówieniu się.
 Klasy IV
 I miejsce – klasa 4c – 124 punkty
II miejsce – klasa 4d – 92 punkty
III miejsce – klasa 4a – 90 punktów
IV miejsce – klasa 4b – 37 punktów
V miejsce – klasa 4e – 32 punkty
  Klasy V
 I miejsce – klasa 5c – 111 punktów
II miejsce – klasa 5a – 81 punktów
III miejsce – klasa 5d – 77 punktów
IV miejsce – klasa 5b – 18 punktów
  Klasy VI
 I miejsce – klasa 6e – 142 punkty
II miejsce – klasa 6b – 129 punktów
III miejsce – klasa 6d – 128 punktów
IV miejsce – klasa 6a – 93 punkty
V miejsce – klasa 6f – 73 punkty
VI miejsce – klasa 6c – 61 punktów
 Ogółem w biegach wystartowało 246 uczniów.
Gratuluję sportowej postawy wszystkim uczestnikom. Pamiętajcie, że najważniejszy jest udział w sportowych wydarzeniach i aktywne spędzanie czasu, a nie zajęte miejsce.
Trzymajcie formę:)
  Beata Bodziak  

wrzesień  październik  listopad  grudzień    luty  marzec  kwiecień  maj  czerwiec

Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014

Uwaga!!!
Wszystkie wcześniejsze wydarzenia dostępne są w dziale ARCHIWUM

Ofiacjalna strona miasta Człuchów