Komunikat z Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 1 w Człuchowie w skoku wzwyż.

OSiR 18.11.2017r.

 

Sponsorem nagród był Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny i Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr1 w Człuchowie.

Gratuluję wszystkim uczestnikom. 

 

Dziewczęta 2008 i młodsze

Miejsce

Imię i nazwisko

Rocznik

Klasa

Wynik

1

Małgorzata Macugowska

2008

3b

95

2

Maja Przysiężna

2009

3a

95

2

Joanna Malmon

2009

3b

95

4

Amelia Garstka

2009

3e

90

5

Martyna Zblewska

2009

3b

85

5

Hanna Mojecka

2008

4d

85

7

Zofia Michalec

2009

3e

85

8

Zofia Łukaszewska

2008

3e

85

9

Zuzanna Szczepańska

2009

3e

0

 

 

Chłopcy 2008 i młodsi

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Rocznik

Klasa

Wynik

1

Antoni Figurski

2009

3e

110

2

Maciej Markiewicz

2009

3e

105

3

Maciej Holc

2008

3e

100

3

Jakub Rafalski

2008

4d

100

5

Julian Pałka

2009

3e

100

6

Adam Wójcik

2008

4e

100

7

Wojciech Nawacki

2008

4d

100

8

Michał Marczak

2008

3b

95

9

Antoni Banaszak

2009

3e

95

10

Franciszek Sarnowski

2009

3b

85

11

Dominik Surma

2009

3b

85

 

Dziewczęta rocznik 2007

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Rocznik

Klasa

Wynik

1

Michalina Ochendal

2008

4e

95

1

Magdalena Woźniak

2008

4e

95

3

Patrycja Jażdżewska

2007

4b

90

4

Wiktoria Obarzanek

2007

4f

85

4

Julia Radkowiak

2008

4e

85

6

Zuzanna Dalka

2008

4e

80

 

Chłopcy rocznik 2007

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Rocznik

Klasa

Wynik

1

Wiktor Adaszewski

2007

4f

100

2

Michał Nisztuk

2007

4f

95

 

 

Dziewczęta rocznik 2006

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Rocznik

Klasa

Wynik

1

Marta Chmurzyńska

2006

5c

125

2

Otylia Możuch

2006

6c

125

3

Nikola Ernstmajer

2006

5c

115

4

Aleksandra Meyer

2006

5c

115

5

Alicja Klekocińska

2006

5c

110

6

Zuzanna Zawada

2006

5c

105

7

Natalia Mayer

2006

5a

100

8

Michalina Jurkiewicz

2006

5b

100

9

Agata Wojtaszczyk

2006

5b

100

 

Chłopcy rocznik 2006

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Rocznik

Klasa

Wynik

1

Brajan Jażdżewski

2006

6d

125

2

Mateusz Malmon

2006

5d

115

3

Tomasz Ćwik

2006

5e

110

4

Piotr Sobczyński

2006

5b

110

5

Mateusz Wdowczyk

2006

5e

100

 

Dziewczęta rocznik 2005

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Rocznik

Klasa

Wynik

1

Marta Figurska

2005

6a

110

2

Olga Pażontka-Lipińska

2005

6d

110

3

Martyna Michałowska

2005

6d

110

4

Wiktoria Kowcyn

2005

6c

105

5

Martyna Andrzejewska

2005

6d

100

 

Chłopcy rocznik 2005

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Rocznik

Klasa

Wynik

1

Hubert Zajączkowski

2005

6d

125

2

Marcin Kujaszewski

2005

6d

120

3

Jakub Półciennik

2005

6b

110

4

Fabian Pfeifer

2005

5e

110

 

O zajętym miejscu decyduje:

-        pokonana wysokość,

-        w której próbie została pokonana wysokość,

-        ilość oddanych skoków nieudanych,

-        jeżeli nadal nie ma rozstrzygnięcia to przyznaje się miejsce  ex aequo.

 

Gratulacje dla wszystkich uczestników, startowała rekordowa ilość zawodników.

Zachęcam do udziału w zajęciach lekkoatletycznych.

Beata Bodziak