Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w biegach przełajowych LDK.

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze

M.

Imię Nazwisko

Miejscowość

Rocznik

Czas

1.

Otylia Możuch

CMKL Człuchów, SP1 Człuchów

2006

 

2.

Agata Spychalska

UKS Wyspiański Szubin

2006

 

3.

Karolina Kłosiński

KKL Rodło Kwidzyń

2006

 

4.

Nikola Krasowska

LKS Prime Food Brda Przechlewo

2006

 

5.

Wiktoria Bylicka

Tczew

2006

 

6.

Julianna Światkowiak

 

2006

 

7.

Maria Staroń

UKS Wyspiański Szubin

2006

 

8.

Natalia Ścigała

 

2006

 

9.

Karolina Michalak

 

2006

 

10.

Olga Bukowska

Zorza Gdynia

2006

 

11.

Anna Szczech

UKS Wyspiański Szubin

2006

 

12.

Weronika Kumicka

Czapla Białe Błota

2007

 

13.

Tosia Kil

KKL Rodło Kwidzy

2007

 

14.

Marta Chmurzyńska

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2006

 

15.

Maja Kostuch

SP Kościerzyna

2007

 

16.

Wiktoria Kęder

Reda

2006

 

17.

Angelika Jankowska

Czapla Białe Błota

2006

 

18.

Nikola Ernstmajer

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2006

 

19.

Martyna Nowakowska

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2006

 

20.

Zuzanna Śliwa

 

2006

 

21.

Milena  Kalinowska

LKS Prime Food Brda Przechlewo

2006

 

22.

Nikola Stanicka

Bolszewo

2006

 

23.

Julia Momot

Kołczygłowy

2006

 

24.

Kinga Stormann

Lipusz

2006

 

25.

Agnieszka Zakrzewska

SSP Orle

2007

 

26.

Zofia Kosicka

Słupsk

2007

 

27.

Anastazja Ceszke

SP Wejherowo

2006

 

28.

Wiktoria Kalinowska

Kołczygłowy

2006

 

29.

Agata Sznajder

Kwidzyń

2006

 

30.

Maria Zielnik

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2007

 

31.

Laura Tul

Kwidzyń

2006

 

32.

Zuzanna Przygocka

LKB im. Braci Petk

2007

 

33.

Natalia Szczegielniak

Słupsk

2007

 

34.

Milena Stacherska

LKS Prime Food Brda Przechlewo

2006

 

35.

Natasza Kowalewska

Słupsk

2008

 

36.

Domicela Serocka

Kwidzyn

2006

 

37.

Julia Gasińska

LKS Prim Food Brda Przechlewo

2007

 

38.

Agata Modrzejewska

Lipusz

2006

 

39.

Adriana Prażanowska

Kwidzyń

 

 

40.

Oliwia Jechna

UKB Szubin

2008

 

41.

Anna Modrzejewska

Lipusz

2007

 

42.

Urszula Czajczyk

Kwidzyn

2006

 

43.

Aleksandra Junak

Słupsk

2008

 

44.

Martyna Sadowska

SP 1 Kościerzyna

2007

 

45.

Agata Bokusińska

Słupsk

 

 

46.

Zofia Frelek

Kwidzyn

2006

 

47.

Hanna Skwieranska

 

2006

 

48.

Maja Klejbach

Kwidzyn

2006

 

49.

Aleksandra Nejman

Słupsk

2007

 

50.

Julia Pietras

Kwidzyn

2006

 

51.

Kamila Lidzińska

Tczew

2006

 

52.

Maria Lalewicz

Kwidzyn

2006

 

53.

Alicja Klekocińska

CMKL Człuchów, SP1 Człuchów

2006

 

54.

Zuzanna Zawada

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2006

 

55.

Kinga Szwarc

Kwidzyn

2006

 

56.

Oliwia Słomińska

CMKL Człuchów,   SP1 Człuchów

2006

 

57.

Paula Bakierska

Reda

2006

 

58.

Zuzanna Delekta

 

2006

 

59.

Patrycja Jażdżewska

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2007

 

60.

Aleksandra Meyer

SP1 Człuchów

2006

 

61.

Sara Kluk Flannonio

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2006

 

62.

Natalia Wojnicz

Kwidzyn

2007

 

63.

Aleksandra Lubecka

Lipusz

2006

 

64.

Natalia Dorau

Lipusz

2006

 

65.

Marta Żychska

Chojnice

 

 

66.

Natalia Karasiewicz

MKS Chojnice

2007

 

67.

Kinga Piejko

 

2006

 

68.

Antonina Grzonkowska

MKS Chojniczanka

2007

 

 

Chłopcy rocznik 2006 i młodszy

M.

Imię Nazwisko

Miejscowość

Rocznik

Czas

1.

Dawio Kończal

LUKS Start Nakło

2006

 

2.

Aleksander Nurkowski

LKS Jantar Ustaka

2006

 

3.

Frańciszek Drygalski

ZSS Człuchów

2007

 

4.

Damian Stolc

 

2006

 

5.

Oliwier Borowiak

SP Przechlewo

2007

 

6.

Jakub Światkowiak

 

2007

 

7.

Brajan Jażdżewski

SP1 Człuchów

2006

 

8.

Mateusz Malmon

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2006

 

9.

Bartosz Cierzan

 

2006

 

10.

Kajetan Kosicki

Słupsk

2007

 

11.

Mateusz Zakrzewski

SSP Orle

2007

 

12.

Tomasz Ćwik

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2006

 

13.

Oskar Radke

UKS Wyspiański Szubin

2007

 

14.

Jakub Żywicki

Tczew

2006

 

15.

Nikolas Ladowski

SP nr 5 Wejherowo

2006

 

16.

Miłosz Manikowski

 

2006

 

17.

Piotr Sobczyński

CMKL Człuchów, SP1Człuchów

2006

 

18.

Nikodem Kwiatkowski

LKS Zantyr Sztum

2006

 

19.

Jakub Kreft

CMKL Człuchów, SP1Człuchów

2007

 

20.

Kewin Jażdżewski

SP1 Człuchów

2008

 

21.

Konrad Kaniawski

LKB im. Braci Petk

2006

 

22.

Przemek Adamczyk

Słupsk

2007

 

23.

Paweł Zoch

SSP Orle

2007

 

24.

Michał Gromulski

Ustka

2008

 

25.

Mateusz Jońca

CMKL Człuchów, SP1Człuchów

2006

 

26.

Krzysztof Plumbaum

Słupsk

2007

 

27.

Antoni Szmurło

SP1 Człuchów

2006

 

28.

Maciej Markiewicz

CMKL Człuchów, SP1Człuchów

2009

 

29.

Filip Kiedrowicz

SP1 Człuchów

2006

 

30.

Szymon Borucki

Słupsk

2009

 

31.

Bartosz Rożek

SP1 Człuchów

2006

 

32.

Dominik Kucharski

CMKL Człuchów, SP1Człuchów

 

 

 

Dziewczęta rocznik 2004/05

M.

Imię Nazwisko

Miejscowość

Rocznik

Czas

1.

Wiktoria Konera

Czapla Białe Błota

2005

 

2.

Roksana Piechowska

 

2005

 

3.

Maria Stroike

LKS Prime Food Brda Przechlewo

2004

 

4.

Maria Wiśniewska

MKL Toruń

2005

 

5.

Amelia Zakrzewska

KKL Rodło Kwidzyn

2004

 

6.

Hanna Cieślinska

SKLA Sopot

2004

 

7.

Amelia Olczak

CWZS Zawisza Bydgoszcz

2004

 

8.

Karolina Ginter

 

2004

 

9.

Samanta Nikel

SP Kościerzyna

2005

 

10.

Natalia Michalak

LUKS Start Nakło

2004

 

11.

Wasilewska Martyna

Nadwiślanin Chełmno

2004

 

12.

Julia Kreft

SSP Bolszewo

2004

 

13.

Dominika Janicka

SKLA Sopot

2005

 

14.

Paulina Markiewicz

UKS Wiking Rychnowy

2004

 

15.

Julia Bąk

MKL Toruń

2005

 

16.

Maja Miązek

LKS Zorza Gdynia

2004

 

17.

Amelia Bieńkowska

SP Wejherowo nr 5

2005

 

18.

Oliwia Huk

 

2004

 

19.

Daria Książek

Słupsk

2005

 

20.

Daria Lis

 

2004

 

21.

Oliwia Stolc

 

2005

 

22.

Julia Górniak

Reda

2004

 

23.

Maja Glezman

LKB im. Braci Petk

2004

 

24.

Wiktoria Orzłowska

Lipusz

2004

 

25.

Wiktoria Pańka

Słupsk

2004

 

26.

Laila Sosnowska

KKL Rodło Kwidzyn

2004

 

27.

Kamila Boniecka

UKS Wiking Rychnowy

2005

 

28.

Małgorzata Gontarz

Słupsk

2004

 

29.

Zuzanna Lica

LKB im. Braci Petk

2005

 

30.

Julia Motyka

UKB Szubin

2004

 

31.

Patrycja Żychska

MKS Chojniczanka

2005

 

32.

Katarzyna Wołujewicz

CMKL Człuchów, SP1Człuchów

2004

 

33.

Martyna Kosiarkiewicz

UKS Wiking Rychnowy

2005

 

34.

Elsner Agata

UKS Wiking Rychnowy

2004

 

35.

Patrycja Witek

Kołczygłowy

2004

 

36.

Zofia Ruminkiewicz

Słupsk

2004

 

37.

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

CMKL Człuchów, SP1Człuchów

2005

 

38.

Wiktoria Wąsicka

Słupsk

2005

 

39.

Wiktoria Sawczak

CMKL Człuchów, SP1Człuchów

2004

 

40.

Zuzanna Krysa

Człuchów

2004

 

41.

Aleksandra Łangowska

MKS Chojniczanka

2005

 

42.

Agnieszka Jereczek

SP nr 1 Kościerzyna

2004

 

43.

Iga Janke

Człuchów

2004

 

44.

Laura Paubicka

UKS Wiking Rychnowy

2004

 

45.

Karolina Czerwinska

MKS Chojniczanka

2005

 

46.

Maria Landowska

Tczew

2005

 

47.

Maja Szymichowska

Reda

2005

 

48.

Oliwia Euskirchen

Kwidzyn

2005

 

49.

Weronika Staniarska

 

2004

 

50.

Wiktoria Grzelak

MKS Chojniczanka

2004

 

51.

Natalia Topolska

Tczew

2004

 

52.

Otylia Pietrzyk

LKS Zantyr Sztum

2004

 

53.

Katarzyna Orzłowska

Tczew

2004

 

54.

Antonina Burzyńska

Słupsk

2004

 

55.

Beata Elsner

UKS Wiking Rychnowy

2004

 

56.

Karolina Helta

 

2004

 

57.

Amelia Gerszewska

MKS Chojniczanka

2005

 

58.

Nikola Galik

SSP Bolszewo

2004

 

59.

Natalia Maj

Tczew

2005

 

60.

Zuzanna Ryngwelska

UKS Wiking Rychnowy

2004

 

61.

Maja Szczepańska

MKS Chojniczanka

2005

 

62.

Natalia Skibrowska

Tczew

2004

 

63.

Anna Kadorska

MKS Chojniczanka

2005

 

64.

Sara Cioch

Reda

2005

 

65.

Lena Szmelter

Kwidzyn

2005

 

66.

Kinga Peplińska

Lipusz

2004

 

67.

Julia Kowalczyk

LUKS Start Nakło

2004

 

68.

Marta Szubińska

LUKS Start Nakło

2005

 

69.

Nikola Rajewska

Tczew

2005

 

70.

Nikola Litwin

Lipusz

2005

 

71.

Jagoda Januszewska

MKS Chojniczanka

2004

 

72.

Weronika Drzazgowska

MKS Chojniczanka

2004

 

73.

Maja Moszczyńska

Słupsk

2005

 

74.

Julia Pełech

Reda

2004

 

75.

Aleksandra Osińska

LKS Zantyr Sztum

2004

 

76.

Agata Okuniewska

 

2005

 

77.

Zuzanna Zarach

LKB im.Braci Petk

2004

 

78.

Oliwia Sieczkowska

Reda

2005

 

79.

Nikola Tuszkowska

Tczew

2004

 

80.

Marta Szwichtenberg

Reda

2005

 

81.

Natalia Okonek

SP1 Człuchów

2004

 

82.

Martyna Potalska

SP1 Człuchów

2005

 

 

Chłopcy rocznik 2004/05

M.

Imię Nazwisko

Miejscowość

Rocznik

Czas

1.

Damian Karow

Czpla Białe Błota

2004

 

2.

Maksymilian Łabędź

CMKL Człuchów

2004

 

3.

Cezary Kumiszcza

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2005

 

4.

Igor Tyburski

LKS Zantyr Sztum

2004

 

5.

Adrian Cieslik

Słupsk

2004

 

6.

Julia Wawer

LUKS Start Nakło

2004

 

7.

Tadeusz Sobański

Bytów

2004

 

8.

Maciej Sadowczyk

Świecie

2004

 

9.

Miłosz Wesołowski

Kwidzyn

2004

 

10.

Karol Wdowczyk

SKL Sopot

2004

 

11.

Bartłomiej Szyca

LKB im. Braci Petk

2004

 

12.

Paweł Bukowski

LKS Zorza Gdynia

2004

 

13.

Dominik Bakaj

KKL Rodło Kwidzyn

2004

 

14.

Michał Winkowski

UKB Szubin

2004

 

15.

Mikołaj Półczyński

Żukowo

2005

 

16.

Paweł Landowski

LUKS Start Nakło

2005

 

17.

Mateusz Sylka

Bytów

 

 

18.

Adrian Jadczak

LKS Zorza Gdynia

2004

 

19.

Antoni Borecki

Słupsk

2005

 

20.

Mikołaj Mikuła

Tczew

2005

 

21.

Patryk Paradowski

CWZS Zawisza Bydgoszcz

2004

 

22.

Dawid Czechowski

CWZS Zawisza Bydgoszcz

2004

 

23.

Jakub Harasiuk

Bytów

2004

 

24.

Oliwer Polczewski

Kwidzyn

2005

 

25.

Krzysztof Cała

 

2005

 

26.

Kamil Lesner

SSP Bolszewo

2005

 

27.

Jarosław Muzolf

 

2004

 

28.

Ksawery Mierzwinski

UKB Szubin

2005

 

29.

Szymon Wojciechowski

Tczew

2004

 

30.

Szymon Modrzejewski

Lipusz

2005

 

31.

Dominik Chmura

G.Bolszewo

2004

 

32.

Jakub Trybowski

LKB im. Braci Petk

2005

 

33.

Filip Lewandowski

Tczew

2005

 

34.

Jakub Kołodziej

SP1 Człuchów

2005

 

35.

Bartłomiej Wełniak

Tczew

2004

 

36.

Patryk Michna

Tczew

2005

 

37.

Mateusz Porębski

Tczew

2004

 

38.

Damian Zblewski

SP1 Człuchów

2005

 

39.

Karol Kowalik

SP1 Człuchów

2005

 

40.

Mikołaj Krawczyk

LKS Prime Food Brda Przechlewo

2005

 

41.

Mateusz Gręźlik

Kwidzyn

2005

 

42.

Klaudiusz Busa

 

2004

 

43.

Hubert Zajączkowski

SP1 Człuchów

2005

 

44.

Fabian Pfeifer

CMKL Człuchów,  SP1 Człuchów

2005

 

45.

Jakub Pieniążek

LKB im. Braci Petk

2004

 

46.

Filip Talarski

Kwidzyn

2005

 

47.

Mikołaj Pederski

 

2005

 

48.

Daniel Lampert

Kwidzyn

2005

 

49.

Jakub Parasiak

Tczew

2004

 

50.

Igor Wejs

Tczew

2004

 

51.

Maksymilian Kuzimski

Tczew

2004

 

52.

Leon Lemańczyk

Lipusz

2005

 

53.

Bartosz Staniszewski

Tczew

2004

 

54.

Julian Witczak

Tczew

2005

 

55.

Dominik Woś

Tczew

2004

 

56.

Mateusz Kożuch

Tczew

2004

 

57.

Konrad Kreft

Tczew

2005

 

58.

Dominik Borzyszkowski

 

2005

 

59.

Marcel Głowacki

Tczew

2005

 

60.

Łukasz Dolny

Tczew

2005

 

61.

Dawid Rosengart

Tczew

2004

 

62.

Jakub Breza

Lipusz

2004

 

63.

Jakub Kołodziejczyk

LKB im. Braci Petk

2004

 

64.

Jakub Kulas

Lipusz

2004

 

65.

Oliwier Szymura

Lipusz

2005