Komunikat z Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 1 w Człuchowie

w indywidualnych biegach przełajowych.

21.09.2018r.

Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Przysiężna Maja

2009

4a

1:01,25

21

2.

Malmon Joanna

2009

4b

1:02,02

19

3.

Muryn Anna

2009

4a

1:06,66

18

4.

Dylawerska Magdalena

2009

4b

1:07,02

17

5.

Garstka Amelia

2009

4e

1:08,39

16

6.

Michalec Zofia

2009

4e

1:09,13

15

7.

Parzyjagła Wiktoria

2009

4e

1:11,58

14

8.

Pędzelska Aleksandra

2009

4b

1:13,89

13

9.

Puszcz Roksana

2009

4c

1:19,02

12

10.

JarJaroszewska Roksana

2009

4c

2:20,12

11

11.

Rumińska Paulina

2009

4c


10

12.

Szczepańska Zuzanna

2009

4e


9

13.

Tomaszewska Amelia

2009

4c


8

14.

Pagórek Martyna

2010

3b


7

15.

Andrzejewska Zuzanna

2010

3b


6

16.

Bąk Maria

2010

3b


5

17.

Narloch Karina

2009

4c


4







Dziewczęta rocznik 2008

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Woźniak Magdalena

2008

5e

1:44,72

21

2.

Kril Julia

2008

4c

1:50,45

19

3.

Jasik Laura

2008

5f

1:55,12

18

4.

Czartowska Magdalena

2008

5d

1:56,09

17

5.

Konkolewska Natalia

2008

4a

1:57,16

16

6.

Macugowska Małgorzata

2008

4b

2:00,20

15

7.

Korba Zuzanna

2008

5d

2:00,98

14

8.

Łukaszewska Zofia

2008

4e

2:07,07

13

9.

Bednarek Martyna

2008

5d

2:12,53

12

10.

Mielcarz Oliwia

2008

4e

2:18,33

11

11.

Dorańczyk Agata

2008

4c


10

12.

Radkowiak Julia

2008

5e


9

13.

Szukaj Zuzanna

2008

5f


8

14.

Maćkowiak Julia

2008

5e


7

15.

Maik Maja

2008

5d





Dziewczęta rocznik 2007

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

Czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Zielnik Maria

2007

5b

1:35,14

21

2.

Jażdżewska Patrycja

2007

5b

1:36,30

19

3.

Bogdańska Agata

2007

5c

1:36,60

18

4.

Kluk Klaudia

2007

5b

1:42,91

17

5.

Królak Zuzanna

2007

5a

1:47,55

16

6.

Zblewska Joanna

2007

5c

1:48,55

15

7.

Wróblewska Wiktoria

2007

6a

1:57,99

14

8.

Metlicka Zuzanna

2007

5f

2:03,21

13

9.

Obarzanek Wiktoria

2007

5f

2:03,65

12

10.

Data Nikola

2007

5b

2:09,09

11

11.

Grodzicka Lena

2007

5c


10

12.

Chrapan Nikola

2007

5b


9

13.

Falska Zuzanna

2007

5a


8

14.

Rawczyńska Paulina

2007

5c


7

15.

Słabicka Oliwia

2007

5b


6

16.

Maziarz Amelia

2007

5a


5



Dziewczęta rocznik 2006

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

Czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Możuch Otylia

2006

7c

1:19,33

21

2.

Chmurzyńska Marta

2006

6c

1:27,47

19

3.

Górska Zofia

2006

6d

1:30,78

18

4.

Bohm Agata

2006

6e

1:34,07

17

5.

Jurkiewicz Michalina

2006

6b

1:37,43

16

6.

Mayer Natalia

2006

6a

1:37,87

15

7.

Ernstmajer Nikola

2006

6c

1:38,18

14

8.

Paubicka Roksana

2006

6a

1:38,72

13

9.

Jamrowska Kamila

2006

6a

1:42,78

12

10.

Zawada Zuzanna

2006

6c

1:44,52

11

11.

Klekocińska Alicja

2006

6c


10

12.

Kluk Martyna

2006

6b


9

13.

Szukiełojć Antonina

2006

6a


8

14.

Lubińska Natalia

2006

6c


7

15.

Jarkiewicz Marcelina

2006

7c


6

16.

Gomułka Nikola

2006

7a


7

17.

Meyer Aleksandra

2006

6c


6

18.

Mosek Karolina

2006

6d


5

19.

Szynkiewicz Julia

2006

7d


4

20.

Murias Maja

2006

6a


3

21.

Ginda Weronika

2006

6c


2

22.

Rzadkowska Katarzyna

2006

6d


1

23.

Sprenger Roksana

2006

6a


1

24.

Bernacka Martyna

2006

6a


1

25.

Lewicka Patrycja

2006

6d


1

26.

Krotla Zuzanna

2006

6d


1

27.

Czartowska Zuzanna

2006

7c


1

28.

Miszczuk Ewa

2006

6b


1

29.

Bill Agata

2006

6a


1

30.

Koneczek Zuzanna

2006

6c


1



Dziewczęta rocznik 2005

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

Czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Żmuda-Trzebiatowska Natalia

2005

8a

3:17,61

21

2.

Kerzschk Nikola

2005

8a

3:22,29

19

3.

Jastrzębowska Laura

2005

7c

3:27,10

18

4.

Pałosz Ewa

2005

7c

3:27,44

17

5.

Andrzejewska Martyna

2005

7d

3:34,15

16

6.

Parzyjagła Patrycja

2005

7c

3:35,87

15

7.

Kosińska Anna

2005

7a

3:37,14

14

8.

Pażontka-Lipińska Olga

2005

7d

3:38,50

13

9.

Stoltmann Barbara

2005

7d

3:39,04

12

10.

Buława Katarzyna

2005

8a

3:40,19

11

11.

Figurska Marta

2005

7a


10

12.

Jeszka Julia

2005

8b


9

13.

Michałowska Martyna

2005

7d


8

14.

Nowak Rozalia

2005

7c


7

15.

Hnatczak Zuzanna

2005

8b


6

16.

Rumińska Martyna

2005

8b


5

17.

Borek Maja

2005

7d


4

18.

Goś Agata

2005

7c


3

19.

Kowalska Wiktoria

2005

7c


2

20.

Majoch Zofia

2005

7a


1

21.

Kałwińska Martyna

2005

7d


1

22.

Witiw Martyna

2005

7a


1

23.

Kania Hanna

2005

7a


1

24.

Czajkowska Zuzanna

2005

7a


1

25.

Borzyszkowska Oliwia

2005

7d


1



Dziewczęta rocznik 2004

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

Czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Gawlicka Sylwia

2004

8a

3:10,41

21

2.

Krysa Zuzanna

2004

8d

3:23,55

19

3.

Okonek Natalia

2004

8f

3:27,23

18

4.

Dedo Aleksandra

2004

8e

3:52,32

17

5.

Lipińska Emilia

2004

8d

3:53,35

16

6.

Szeliga Marta

2004

8d

4:15,65

15

7.

Foryś Martyna

2004

7a

4:18,69

14

8.

Kloskowska Ewa

2004

8f


13





Dziewczęta rocznik 2003

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

Czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Dębska Natalia

2003

3b

3:16,42

21

2.

Dębska Nikola

2003

3b

3:22,76

19

3.

Kasak Paulina

2003

3d

3:41,69

18

4.

Rumińska Klaudia

2003

3a

4:08,17

17

5.

Jarosz Agata

2003

3a

4:09,14

16

6.

Osiowy Marcelina

2003

3a

4:10,72

15

7.

Adaszewska Laura

2003

3a

4:11,45

14

8.

Jurkiewicz Julia

2003

3a

4:13,66

13

9.

Zigmańska Weronika

2003

3a

4:14,15

12

10.

Mayer Karolina

2003

3a


11

11.

Ernstmajer Marta

2003

3a


10

12.

Murdza Karolina

2003

3a


9



Chłopcy rocznik 2009 i młodsi

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Figurski Antoni

2009

4e

3:24,35

21

2.

Markiewicz Maciej

2009

4e

3:36,73

19

3.

Pałka Julian

2009

4e

3:40,14

18

4.

Pilipiec Konrad

2009

4e

3:42,04

17

5.

Szymaczek Piotr

2009

4d

3:43,00

16

6.

Radziemski Aleksander

2010

3b

3:47,90

15

7.

Maciejczyk Aleksander

2009

4d

4:11,98

14

8.

Sarnowski Frańciszek

2009

4b

4:19,45

13

9.

Pawłowski Marcel

2009

3b

4:36,84

12

10.

Surma Dominik

2009

4b

4:42,48

11

11.

Michalski Dawid

2009

4b


10

12.

Bielacki Krzysztof

2010

3b


9

13.

Jankiewicz Ksawery

2010

3b


8

14.

Nęca Michał

2009

4a


7



Chłopcy rocznik 2008

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Nawacki Wojciech

2008

5d

3:13,73

21

2.

Rafalski Jakub

2008

5d

3:18,89

19

3.

Holc Maciej

2008

4e

3:23,86

18

4.

Górzny Szymon

2008

4b

3:28,22

17

5.

Włośniak Marcel

2008

5e

3:39,05

16

6.

Wójcik Adam

2008

5e

3:42,39

15

7.

Rugała Bartosz

2008

5e

3:43,75

14

8.

Piekarski Jakub

2008

5f

3:46,16

13

9.

Maszczak Jakub

2008

5e

4:01,96

12

10.

Żmuda-Trzebiatowski Alex

2008

5d

4:03,75

11

11.

Skrzypczak Wojciech

2008

5d


10

12.

Michalski Paweł

2008

4c


9

13.

Ciepliński Cyprian

2008

4e


8

14.

Marczak Michał

2008

4b


7

15.

Fojut Maciej

2008

5d


6

16.

Szwemin Antoni

2008

4d


5

17.

Trapp Maciej

2008

5c


4

18.

Szukaj Marcel

2008

5f


3

19.

Jażdżewski Michał

2008

5e


2

20.

Pałubicki Bartosz

2008

4a


1

21.

Bembenek Maciej

2008

4b


1









Chłopcy rocznik 2007

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Szulc Maciej

2007

5c

3:06,45

21

2.

Meyer Szymon

2007

5c

3:12,04

19

3.

Tarczyluk Jakub

2007

5b

3:15,81

18

4.

Jastrzębowski Konrad

2007

5b

3:28,38

17

5.

Urbaniak Adrian

2007

5c

3:29,13

16

6.

Adaszewski Wiktor

2007

5f

3:31,11

15

7.

Warda Piotr

2007

5b

3:31,60

14

8.

Słowiński Jan

2007

5a

3:34,85

13

9.

Sienkiewicz Wiktor

2007

5c

3:35,69

12

10.

Nisztuk Michał

2007

5f

3:39,97

11

11.

Różycki Szymon

2007

5c

4:40,11

10

12.

Wrona Mieszko

2007

5c


9

13.

Zaniewski Michał

2007

5d


8

14.

Pacuła Mateusz

2007

5c


7

15.

Słonina Patryk

2007

5a


6

16.

Homme Tomasz

2007

5b


5

17.

Król Oliwier

2007

5b


4

18.

Horupa

2007

6b


3

19.

Bystroń Filip

2007

5a


2

20.

Pfeifer Dawid

2007

5a


1

21.

Wricz –Rekowski Filip

2007

5a


1



Chłopcy rocznik 2006

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Jażdżewski Brajan

2006

7d

3:00,56

21

2.

Sobczyński Piotr

2006

6b

3:05,34

19

3.

Malmon Mateusz

2006

6d

3:09,04

18

4.

Rostkowski Antoni

2006

6b

3:17,43

17

5.

Ćwik Tomasz

2006

6e

3:21,53

16

6.

Jońca Mariusz

2006

6e

3:23,32

15

7.

Szmurło Antoni

2006

6c

3:27,85

14

8.

Wdowczyk Mateusz

2006

6e

3:28,10

13

9.

Jakubowski Patryk

2006

6b

3:36,54

12

10.

Dopadło Szymon

2006

6a

3:37,25

11

11.

Krasińkiewicz Hubert

2006

6c


10

12.

Prondzinski Maciej

2006

6c


9

13.

Kromer Wojciech

2006

6c


8

14.

Krośnicki Kacper

2006

6c


7

15.

Szczepaniak Franek

2006

6b


6

16.

Żółtek Mateusz

2006

7c


5

17.

Kosakiewicz Kacper

2006

6a


4

18.

Nenca Sebastian

2006

6a


3

19.

Filipczak Jan

2006

6a


2

20.

Muryn Szymon

2006

6a


1

21.

Redzimski Jakub

2006

6a


1

22.

Słoboda Cezary

2006

6a


1



Chłopcy rocznik 2005

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Kumiszcza Cezary

2005

8a

3:14,66

21

2.

Kowalik Karol

2005

7c

3:15,12

19

3.

Piechowski Filip

2005

7c

4:00,94

18

4.

Macugowski Jan

2005

7c

4:11,06

17

5.

Mysłek Konrad

2005

7c

4:12,40

16

6.

Zblewski Damian

2005

7d

4:15,50

15

7.

Sobczak Filip

2005

7d

4:16,51

14

8.

Kujaszewski Marcin

2005

7d

4:18,28

13

9.

Pfeifer Fabian

2005

6e

4:20.33

12

10.

Tchórzewski Adrian

2005

7c

4:32,09

11

11.

Ciborowski Bartosz

2005

7a


10

12.

Homme Piotr

2005

7c


9

13.

Piechowski Karol

2005

8a


8

14.

Szaraniec Michał

2005

8b


7

15.

Szamocki Filip

2005

7a


6

16.

Szymczyk Hubert

2005

8b


5

17.

Burnikowicz Tobiasz

2005

7a


4

18.

Rojek Karol

2005

7a


3

19.

Woźniak Szymon

2005

8b


2

20.

Kudrowicz Kacper

2005

7a


1

21.

Pagórek Krystian

2005

8a


1

22.

Kołdyński Damian

2005

7c


1

23.

Hapka Joachin

2005

7a


1

24.

Niewiński Nikodem

2005

7a


1

25.

Krawczyk Hubert

2005

7c


1



Chłopcy rocznik 2004

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Łabędź Maksymilian

2004

3a

3:45,79

21

2.

Gliniecki Dawid

2004

8f

4:33,86

19

3.

Szmurło Nikodem

2004

8f

5:06,73

18

4.

Wyka Radosław

2004

3d

5:07,50

17



Chłopcy rocznik 2003

Lp.

Nazwisko Imię

rocznik

klasa

czas

Pkty do współzawodnictwa klas

1.

Sprenger Daniel

2003

3a

3:14,16

21

2

Meyer Olaf

2003

3a

3:24,21

19

3. Pk.

Patryk Olszewski

2002

3b

3:24,94

18

3

Bojarski Bartosz

2003

3c

3:25,55

17

4

Jurek Cyprian

2003

3c

3:27,25

16

6. P.k

Babiński Krzysztof

2002

3b

3:43,70

15

7.

Adrian ?

2003

?


14

8.

Majchrzak Wojciech

2003

3a


13

9.

Cichoń Bartosz

2003

3a


12

10.

Wójciszyn Patryk

2003

3a


11

11.

Kiedrowski Marcin

2003

3a


10

12.

Bogdański Dawid

2003

3d


9

13.

Milewski Miłosz

2003

3a


8

14.

Bill Jakub

2003

3a


7

15.

Staszewski Oskar

2003

3a


6

16.

Januszewski Kamil

2003

3a


5

17.

Radkowiak Piotr

2003

3a


4


Beata Bodziak